Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

REPORT 3. společná akce: Florbal trénink s TEMPISH Vítkovice 14.2.2023

Video sestřih ZDE
Foto z akce ZDE

Valentýn a florbalová jízda s trenéry a hráči TEMPISH Vítkovice je za námi.

Obrovská sportovní hala na Dubině nás uvítala s otevřenou náručí.

Naši sportovci se po společné rozcvičce rozdělili na 3 velké skupiny, fásli hokejky a šli na to.
V první části jeli zápasy na body, týmy se po několika minutách točili a stříleli na brankáře vybaveného kompletní výstrojí i helmou, takže ho nemuseli vůbec šetřit.
V druhé části se zpotili snad ještě víc. Byl pro ně připraven obrovský parkour s překážkami, kde si každý našel své tempo a důslednost. Kdo jel poctivě, byl zpocený už po prvním kole a další mu daly pěkně zabrat :-D.
V třetí části bylo mini hřiště s malými brankami, slalomy s florbalovým míčkem a hokejkami a jiné drobné dovednostní aktivity s hokejkou a míčkem.

V polovině jsme se vrhli na úplně pohodovou aktivitu (trenéři jsme nebyli nikdy zpocenější :-D), přetahovanou s lanem přes celé hřiště, kde se vystřídali všichni včetně trenérů. Tady se sportovci rozdělili na 2 tábory – squash versus badminton a fandili svým trenérům z plných plic. Bitva to byla neskutečně vyrovnaná až to mladí squashisti a squashistky nevydrželi a přiběhli squash trenérům pomoct k výhře a společně za lano zatáhli a zajisti jim vítězství.

V další vlně hráči pokračovali a trenéři se zaměřili na každého jednotlivce, jak maká, fair play, poctivost, důslednost a 7 vybraným jsme při vyhlášení rozdali ceny, které nám připravili florbalisti s logem TEMPISH klubu.
Obdarovanými byli Lukáš Procházka, Bára Bílá, Tomáš Křetinský, František Kaňok, Šimon Balůsek, Veronika Nedělová a Elen Matlochová.

Každý sportovec získal sladkostí, kolik si jich ulovil, 3. náramek do sbírky a snad i radost z nového sportu.

Děkujeme a florbalu zdar!

Jana Brodová
Kateřina Stuchlíková
Klára Mihulová
Pavel Česlík
Maro Zeman
Honza Somerlík
Kuba Solnický
Tadeáš Lestly
Patrik Závacký
Ondřej Demel

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj