REPORT SQUASH – Nordic JO a Turnaj juniorů B, Hradec Králové

Výsledkový servis Nordic JO   ZDE
Video sestřih Hradec               ZDE

Hradecké béčko a Nordic Junior Open v jeden víkend.

Nordic JO:
První zahraniční turnaj v sezóně 2019 / 2020, kdy se spojily v jedno duchotělo junioři SC FAJNE a tréninková skupina Muťase. Na Nordic JO do Švédského Malmö vyrazili čtyři hráči, kteří patří do výše jmenovaného spojení. Nordic je první z osmi nejvýše hodnocených turnajů sezóny. Do Švédska letos dorazilo 241 hráčů z celé Evropy, což je velmi slušný počet. Cílem bylo vybojovat aspoň jedno semifinále. Bohužel výsledkově nešlo vše podle představ. Ale za výkony se stydět nemusíme. Na příští zahraniční misi se o tu placku porveme.

Hradecké béčko:
V sobotu za deště vyrazila skupinka ne-lenochů za bodíky do Hradce Králové. Jedna dáma a čtyři bodyguardi. Neděle byla jedna velká squashová párty. V autě se děly věci zcela nevídané, ale všechny holky jsme dostatečně posílily břišní svaly z výbuchů smíchu :-D. Kterou historkou začít dříve? Připojování se na cizí bluetooth v autech, naprosto bláznivé fotky a videa po celou dobu jízdy nebo odskočení si Marušky na malou za živý plot zatímco jsme stáli v koloně, ve které jsme tak pobavili hezkého kluka a celou jeho rodinu a dalších 20 min si s nimi mávali, než nás slzami v očích opustili :-D. Bylo toho prostě hodně :-D. Naštěstí nálada zůstala po celou dobu turnaje, i když na kurtu se samozřejmě objevilo i hodně jiných emocí a dnes kupodivu i hodně puchýřů, bolesti v boku nebo kyčlích. Tolik mě nikdy nebolelo ze celý squashový život, co dnes holky :-).

G 19    Michaela Čepová      5.místo
Michaela Čepová     vs     Cassandra Fitze 9/16 (SUI)      3:1 (4:11, 11:3, 11:3, 11:5)
Michaela Čepová     vs     Madeleine Hylland 5/8 (NOR)   1:3 (6:11, 11:7, 5:11, 5:11)
Michaela Čepová     vs     Klara Möller 3/4 (DEN)              w.o.
Michaela Čepová     vs     Lea Barbeau 5/8 (FRA)

První zápas, první set a klasická nervozita. Míša se ale postupně se dostala do tempa a utkání bez větších problémů zvládla.
Druhý zápas bylo inékafe. Norka držela hru trpělivě na lajnách a z volejů útočila velmi přesnými údery. Čepi byla o poznání méně dynamická, než jak ji známe a taky ji rozčiloval soupeřčin nápřah na backhandu, který se musel obíhat a člověk tak neměl chvilku klidu ;-). Míša se ještě pořád bojí v zápasech využívat údery do přední části kurtu a v tomto zápase jen hra dozadu bohužel nestačila.
Výhru ve třetím zápase jsme si vychutnali na kávičce :-).
A čtvrtý zápas se nehrál, protože piloti ani jedné z hráček nechtěli čekat.
Pro Míšu to byl poslední juniorský turnaj, určitě pomýšlela na lepší výsledek, ale začátek sezóny je vždy ošemetný. Tak vzhůru do seniorů :-).

GU19    Tereza Široká 9/16       13.místo
Tereza Široká  vs     Victoria Svelius 17/32 (SWE) 3:0  (11:4, 11:4, 11:1)
Tereza Široká  vs     Cristina Tartarone 5/8 (ITA)   2:3   (4:11, 13:11, 11:7, 5:11, 4:11)
Tereza Široká  vs     Noa Romero 9/16 (ESP)        0:3  (4:11, 4:11, 6:11)
Tereza Široká  vs     Virginie Gusting 17/32 (BEL)  3:1   (11:8, 8:11, 11:6, 11:4)
Tereza Široká  vs     Yuna Loaec 9/16 (FRA)          3:0   w.o.

Pro Terku to byl první zahraniční turnaj v kategorii do 19 let, do které se letos v létě věkově posunula. Do této kategorie se do Malmö přihlásilo 30 děvčat. Terka byla nasazená jako 9/16.
První zápas byl na rozehrání a na oživení zkušeností, jaké jsou v Malmö kurty.
Ve druhém zápase na Terku čekala papírově lepší soupeřka. Cristina má dobrý backhandový volej, což v prvním setu potvrzovala. Terka ve druhém setu zabojovala, zvládla těsnou koncovku a ve třetím setu tahala za delší stranu. Od čtvrtého setu se ovšem Terka trochu zatáhla, přestala být aktivní. Na vině mohlo být částečně i pravé lýtko, které má občas své dny. Italka vycítila šanci a nepustila. Terce tak postup do čtvrtfinále nevyšel.
Ve třetím zápase bylo na kurtu sice tělo, které se zdálo být jako Terka, ale centrální mozek zůstal před kurtem a výsledek zápasu tomu odpovídá.
Ve večerním sobotním utkání to už byla zase jiná písnička. Aktivní squash, dobrý útok a čtení hry. Sice přišlo zaváhání ve druhém setu, ale do zápasu se Terka rychle vrátila a dotáhla ho do vítězného konce.
Utkání o konečné 13. místo se už nehrálo.
Škoda, Terka má rozhodně na lepší umístění, uvidíme, jak se bude vyvíjet lýtko, hlava, tělo a duše :-).

BU15     Alex Kelar 5/8                6.místo
Alex Kelar     vs     Magnus Ahrenkiel 17/32 (DEN)   3:0  (11:5, 11:3, 11:6)
Alex Kelar     vs     Lars Van Dongen 9/16 (NED)      3:0  (11:6, 11:8, 11:2)
Alex Kelar     vs     Philip Georgiev 2 (BUL)               1:3  (12:10, 6:11, 2:11, 6:11)
Alex Kelar     vs     Guido Linder 5/8 (NED)               3:2  (8:11, 11:2, 11:4, 4:11, 11:6)
Alex Kelar     vs     Romeo Bily 5/8 (FRA)                  0:3   (2:11, 7:11, 8:11)

Alex měl první dva zápasy cvičení v koncentraci a dodržování taktiky. Když se koncentroval a držel se své hry, tak neměl problém. Když začal myslet (a to nikdo, ani Alex neví na co 🙂 ), tak body ztrácel. Naštěstí převažovala koncentrace a Alex tak postoupil do čtvrtfinále.
O postup do semi, čekal na Alexe nasazený hráč č. 2. Philip je na kurtu dynamičtější a dokáže velmi dobře výměny zakončovat. Alex hrál v prvním setu dobře, Philip udělal pár chyb a vedli jsme 1:0. Potom ovšem soupeř zpřesnil, Alex začal moc přemýšlet a tato kombinace byla pro vývoj utkání rozhodující.
V dalším zápase se po prvním setu dostal Alex do provozní teploty, dva sety vyhrál úplně s přehledem. Ve čtvrtém setu mu soupeř ukázal, že mu zápas nedá zadarmo a šlo se do pátého. V něm Alex opět navázal na výkon ze druhého a třetího setu a utkání dotáhl do vítězného konce.
V posledním utkání na Alexe čekal velmi nepříjemný a šikovný Francouz. První set byl Alex až moc se soupeře ….tamto, ale potom srovnal hru. Bohužel, dnes to nevyšlo, ale příště může Alex pomýšlet minimálně na set. Celkové 6. místo na Super Sérii, je FAJNY výsledek.

BU17     Jakub Gogol 5/8            8.místo
Jakub Gogol               vs     Jake Creaven 17/32 (IRL)          3:0     (11:5, 11:4, 11:4)
Jakub Gogol               vs     Karl Bundy 17/32 (SWE)            3:0     (11:7, 11:6, 11:3)
Jakub Gogol               vs     Rowan Damming 2 (NED)          0:3    (8:11, 6:11, 4:11)
Jakub Gogol               vs     Laszlo Godde 5/8 (FRA)             0:3    (8:11, 10:12, 9:11)
Jakub Gogol               vs     Sebastiaan Hofman 5/8 (NED)   1:3

Pro Kubu první Super Série v kategorii U17. První dva zápasy zvládl s nervozitou, ale už je dost zkušený hráč na to, aby se s tím na kurtu vypořádal.
Ve třetím zápase byl favoritem výše postavený soupeř. Kuba chtěl být na kurtu příliš perfektní a pokud se mu nezdál úder, tak byl z toho zklamaný, zklamanější až soupeři podlehl. Samozřejmě to nijak nesnižuje kvality soupeře, ale Kuba ho mohl potrápit o něco více.
Ve čtvrtém zápase hrál náš Gogolek dobře, akorát soupeř hrál o fous lépe.
V utkání o konečné umístění patřil první set Kubovi. Potom soupeř změnil taktiku a Kuba už se ke své nátlakové hře úplně nedostal a nakonec bere 8. místo. TOP 8 je však na Super Sérii vždy úspěch.

Hradec Králové sobota 5. 10. 2019

G 15       Tereza Tichá   5. místo
Tereza Tichá                vs        Anna Pavelková            0:3       (6:11, 4:11, 1:11)
Tereza Tichá                vs        Zuzana Outratová         0:3       (1:11, 7:11, 0:11)
Tereza Tichá                vs        Eliška Hostáková          3:scr.

Po jedenáctém místě z turnajového áčka měla Terča velkou squashovou chuť a jela v sobotu jako jediná dáma s partou rošťáků a Karlosem na béčko do Hradce. Ve skupině ji čekaly hráčky, které figurovaly na jedenáctém a sedmém místě republikového žebříčku. Takže zkušené hráčky ostřílené turnaji, proti Terce, která je teprve na začátku squashové kariéry, byl to její druhý turnaj.
Oba zápasy ve skupině byly velice podobné, jakmile se podařilo Terce vrátit příjem, tak se hrálo a soupeřkám sebrala svou razancí pár bodíků. Bohužel ne vždy se jí to dařilo a soupeřkám dovolila ve většině výměn mít převahu.
Oba zápasy Terča prohrála, ale rvala se, co to šlo. Poslední zápas byl nejlepší z pozice výsledku, ale ne z pozice hry. Terka si chtěla moc zahrát, ale soupeřka se zřejmě zápasu obávala a zápas skrečovala.
Terči, nikdy nebuď smutná! Je to jen sport, který Tě moc baví. Chce to jen makat, makat a makat.
Zapracuješ na příjmu podání, sportovní chuť máš, razanci taky, ráda makáš, technika se dopiluje a bude vymalováno.
Squash Tě baví, tak rvi!

Matyáš Závacký               vs           Dominik Forgáč    0:3          (5:11, 3:11, 1:11
Matyáš Závacký               vs           Martin Jašek         0:3          (8:11, 12:14, 9:11)
Matyáš Závacký               vs           Jan Jašek             3:0          (11:5, 11:5, 11:3)

Maty minulý týden zle Dominikovi zatápěl, dneska to soupeři daroval, byl to kamarád se vším všudy. Většina míčů Matymu končila na středu kurtu a to soupeři náramně vyhovovalo. Navíc Maty za stavu 5:7 při jednom doběhu k míči malinko upadl na kolínko a bylo jasno. Okamžitě se přeměnil v malého „démona“, vlastně velkého a nastala „DOBA TEMNA“. J O pauze se podařilo Matyho dostat zpátky do zápasu, ale na lepší výkon a výsledek to dnes proti pozdějšímu vítězi této kategorie nebylo.
Druhý zápas byl parádní, sice se špatným koncem, ale se zajímavým průběhem. Na začátku prvního setu to Matymu moc nelítalo, soupeř parádně podával, hrál přesněji a bodově odskočil. Vypadalo to na lehký set. Pohledy Matyho na Karlose byly úchvatné, v Matyho očích se dalo číst, ale nic lichotivého by tam asi nebylo. J
Podařilo se mu bodíky pomalu získávat taky, ale první set získal soupeře. Další set a škoda prohrané koncovky, Maty měl dva setboly, ale nepodařilo se je potvrdit a set vyhrál opět soupeř. Třetí set a boj o každý míč, Martin měl dneska více štěstí v koncovkách setů, také třetí set urval pro sebe.
V posledním zápase proti mladšímu bráchovi Jaškových Honzovi to bylo bez komplikací. Maty si spravil chuť a turnaj zakončil vítězstvím.
Hele, „démone“, chybičky budeš ještě nějaký týden dělat, soupeři chtějí také vyhrát, stejně jako TY. Když hraješ, tak jsi k nakousnutí, ale jak se čertíš, tak jsi k sežrání. Fakt se mi to líbí, i když jsem asi jediný. 🙂

B 15       Patrik Závacký         9. místo
Patrik Závacký            vs        Mikuláš Janda               0:3       (3:11, 4:11, 7:11)
Patrik Závacký            vs        Jan Gerstdorf                3:0       (11:6, 3:11, 11:9, 12:10)
Patrik Závacký            vs        Matěj Kročil                   3:0       (11:5, 11:8, 11:1)

První zápas byl takový divný, přesto, že se Paťas snažil, body neměl, to ho celkem drtilo, když se blížily koncovky setů, působil lehce odevzdaně. Na třetí set se nabudil, netuším, jestli si na baru něco objednal, ale lítal, makal a přesto, že prohrál, celkově podal po celý zápas slušný výkon. Prohra ho bohužel odsunula do skupiny, která hrála o deváté místo.
Další zápas proti Honzovi byl Patrikův typický. První set soupeři nedal šanci, ten byl lehce zlomený, ale náš bohém si myslel, že už má vyhráno. Podle toho vypadal druhý set. Soupeř toho moc nepředvedl, ale Paťas vůbec nic. Honza ucítil šanci a třetí i čtvrtý set byly dřina. Naštěstí se šťastným koncem pro ďěhylovského bohéma. Na poslední zápas se hecnul a nedal Matějovi šanci.Vím, že víš, ale je potřeba pracovat celý zápas, protože není potřeba šetřit soupeře, tebe taky nikdo nešetří, kromě maminky, tatínka a Karlose! 🙂

B 15       Adam Škrobánek            5. místo
Adam Škrobánek      vs        Jan Gerstdorf               3:0       (11:4, 11:3, 11:3)
Adam Škrobánek      vs        Matěj Bomba                0:3       (9:11, 7:11, 4:11)
Adam Škrobánek      vs        Filip Fajstavr                 3:0       (11:0, 11:4, 11:0)
Adam Škrobánek      vs        Bedřich Beneš              3:1       (11:4, 4:11, 11:6, 11:7)

První zápas byl zahřívací, Honza kousal, ale Áďa neponechal nic náhodě a zápas si pohlídal. Byl jsem mile překvapený, jak se pohyboval. Ve druhém zápase narazil na turnajovou jedničku a pozdějšího vítěze Matěje. Výborný zápas z obou stran, ve kterém byl rozdíl pouze v kvalitě kraťasů. Toto byla hlavní příčina, proč zápas nedopadl opačně.
Zkušenější soupeř postoupil dále. S Filipem si Áďa zatrénoval, jen se mi nelíbí dvě nuly na straně soupeře, ale to Ti vysvětlím. V zápase o páté místo si to rozdal s Béďou z Teplic. První set ukázal rozdíl mezi těmito hráči, bohužel náš standard, nic se mi nemůže stát a hle, soupeř se chytil, Áďovi to přestalo chodit a bylo srovnáno. Třetí a čtvrtý set se Adam dokázal zkoncentrovat a pohlídal si výhru a tím také velice milé páté místo.
Áďo, máš malé velké mínus! To neznamená, že pokud pojede táta s námi, tak nebude svačinka pro trenéra! 🙂

B 19       Tomáš Hrubý                 3. místo
Tomáš Hrubý     vs           Mojmír Zálešák       0:3          (11:13, 2:11, 8:11)
Tomáš Hrubý     vs           David Priesel          3:0          (11:5, 11:6, 11:9)
Tomáš Hrubý     vs           Martin Suk              0:3          (6:11, 6:11, 4:11)
Tomáš Hrubý     vs           Štěpán Hájek          3:0          (11:2, 11:6, 11:6)

Tak dneska hrál Tom o peníze. Ne, že by mu trenér nebo rodiče platili za předvedené výkony, ale na tomto turnaji byly vypsány peněžité prémie. Jako nasazená turnajová jednička jsme tušili, že by nějaké „drobáky“ mohl vyhrát.
Tom bývá standardně nervózní na turnajích, ale dneska mu přitížil ještě jeden faktor, bolest břicha.
Škoda, že hned v prvním zápase nastoupil proti Mojmírovi, který nebyl sice nasazený, ale udělal velký herní posun za posledních pár měsíců, mimochodem vypálil všem hráčům rybník a nakonec turnaj vyhrál. Tom s tímto hráčem držel krok, ale utekla mu koncovka prvního setu. O pauze si odskočil a bohužel na onom místě nechal i formu. Druhý set doslova nechal soupeři. Pokusili jsme se Toma zvednout, ale přesto, že hru zlepšil, soupeř si výhru pohlídal.
Druhý zápas proti Davidovi byl v tréninkovém tempu, zajímavé je, že přesto, že ho soupeř nemá čím překvapit, Tom se malinko klepe. Občas zahraje takovou „píp“ úchvatnou parádu, že nevím, jestli mám brečet nebo se smát. Neskutečný player! 🙂
Do zápasu s nestandardně hrajícím Martinem se Tomovi moc nechtělo a bylo to vidět. Nepodařilo se mi Toma bohužel nastartovat, beru to za mou trenérskou chybu. Přesto mě mimo jiné, jedním úderem nadchl. Zahrál neuvěřitelnou pecku a trefil Martin přímo do pr…., obecenstvu cukaly koutky smíchem, ale v kůži Martina by zrovna nechtěl být nikdo, bude mít flíček minimálně až do příštího turnaje. Toto byl Tomův nejpřesnější úder v tomto zápase. Bohužel jich bylo málo, aby zápas mohl vyhrát. Poslední zápas byl zápasem o třetí místo a o penízky. Štěpán se snažil, ale Tom byl celý zápas lepší a urval peněžitou prémii pro sebe. První prachy v životě za squash!
Hele PLAYERE, vysvětli mi? Jak to, že se před holkami neklepeš a na squashovém kurtu ano! Snad to někdy pochopím. Makej dál, stylisto!

Hradec Králové neděle 6. 10. 2019

G 13       Marie Kňazovčíková   6. místo
Marie Kňazovčíková    vs     Sofie Hogenová            3:0       (11:2, 11:2, 11:2)
Marie Kňazovčíková    vs     Anna Plzáková              0:3       (8:11, 7:11, 6:11)
Marie Kňazovčíková    vs     Nikol Kubíčková            1:3       (11:6, 6:11, 5:11, 2:11)
Marie Kňazovčíková    vs     Denisa Otáhalová         0:3       (3:11, 6:11, 5:11)

První zápas dobrý, dobrý :-).
Druhý s Aničkou jsem čekala vyrovnanější. Obě holky jsou takové obloučkové v úderech :-). Anička měla skvělou přesnost vzadu svých obloučků a Maru trošku pozapomněla útočit v přední čísti kurtu. Dneska byla Anička lepší, uvidíme co příště. Hmm v dalším zápase s Niki nějak nešlo Niki přetlačit. Na konci zápasu Maru už docela vypnula. Možná, že na tom má trochu svůj podíl týden bez tréninku, že to nešlo dle přání. Prý dneska začala bolet kyčel.
Poslední zápas proběhl trochu v offline režimu. Maru se snažila zapnout a nastartovat, ale už asi došel benzín a trochu i kyčel měla zřejmě vliv. Dneska to tedy neberu tolik vážně a snad bude další turnaje energičtější.

G 13       Karolína Sikorová  3. místo
Karolína Sikorová         vs     Michaela Šimůnk.         3:0       (11:8, 11:1, 11:2
Karolína Sikorová         vs     Nikol Kubíčková           3:1       (11:4, 7:11, 11:4, 11:7
Karolína Sikorová         vs     Anna Plzáková             0:3       (4:11, 8:11, 11:13
Karolína Sikorová         vs     Babora Komárková      0:3       (15:13, 8:11, 9:11, 5:11)

První v pořádku, jen rodičovské a trenérské drámo za kurtem ve prospěch soupeřky trošku :-). Emoce jsou holt všude :-).
Ve druhém zápasu se na kurtu objevila nemilosrdná Kája, rozhodnutá ze všech obranných míčů v přední části zahrát vítězný drop. Na Káji bylo vidět velké odhodlání. Trochu ji rozhodilo i odhodlání od Nikči možná, Niki byla taky skvěle nachystaná a dravá na kurtu. Zakončování od Káji je vepředu vážně skvělé a přísné. Zápasy s Aničkou a Barčou byly z Kajčiny strany docela podobné.
V prvním se objevil jeden puchýř, ten jsme se slzami zalepili a v dalším druhý puchýř na druhé noze. Od toho se trochu odvíjela i energie na kurtu. Kája méně běhala a myšlenky byly asi více na kotníky než na kurt a hru, tak lítaly poloviční údery. Občas Kája zabrala a překonala bolest puchýřů, ale potom bolest zase trochu ovládla hru. I tak super třetí místo Kajčo.

G 15       Nikol Kubíčková     5. místo
Nikol Kubíčková            vs     Michaela Šimůnk.         3:1       (9:11, 11:5, 11:3, 11:5)
Nikol Kubíčková            vs     Karolína Sikorová         1:3       (4:11, 11:7, 4:11, 7:11)
Nikol Kubíčková            vs     Marie Kňazovčíková     3:1       (6:11, 11:6, 11:5, 11:2)
Nikol Kubíčková            vs     Denisa Otáhalová         0:3       (9:11, 6:11, 10:12)

První zápas nevozitka z neznámé soupeřky a první setík podceněn a ztracen, ale další 3 sety už byly pohoda J. Vlastně jsem Niki mezi sety docela rušila nějakými radami :-D.
Ve druhém zápasu se Niki psychicky nastavila mnohem lépe než ve FAJNE. Nervozitka tam pořád byla, ale nohy skvěle běhaly. Sebevědomí na kurtu taky příjemné. Nikita zpevnit tělo musíme a udržet to sebevědomí a nahecovanost i v situacích, kdy se zrovna moc nedaří, aby ses z toho tlaku dokázala zase dostat na výsluní :-).
S Maruškou hrála Niki hezky. Délka úderů velmi dobrá, nepustila Marušku moc k útoku zepředu. Maru potom zápas už trochu vzdala, tak to měla Niki dnes trochu lehčí. Niki ale vidíš, že je v pořádku hrát s našimi holkami zápasy a je v pořádku ten zápas i vyhrát.
S Denčou docela napětí. Zřejme už to fyzicky bylo až moc náročné a Niki začalo velmi nepříjemně ve prvním setu bolet v boku. Zhodnotily jsme, že psychické to nebude, ale běhat tím pádem moc nešlo a hrát razantní míče taky nešly odehrávat. Druhý set Niki ještě zkusila, ale bolest byla zřejmě vážně velká a tak jsme ve třetím setu zvolily taktiku lob a drop s co největší přesností a body v tomto setu ukázaly, že běhání se přeceňuje a skoro stačí mít přesnou ruku:-D :-D.

G 13       Jana Brodová 7. místo
Jana Brodová             vs     Denisa Otáhalová        0:3   (9:11, 5:11, 7:11)
Jana Brodová             vs     Barbora Komárková    0:3    (4:11, 4:11, 11:5, 11:8, 6:11)
Jana Brodová             vs     Michaela Šimůnk.        3:0    (11:3, 11:1, 11:5)
Jana Brodová             vs     Sofie Hogenová           3:0     (11:6, 11:3, 11:1)

Těžký první zápas. Holky jsou stavbou těla docela podobné a tím i podobně razantní. Janča byla docela nervózní a nohám se z toho stresu nedařilo běhat, jak by chtěla. Příjem podání trápeníčko, ve hře Denča trochu zkušenější a s dobrým útočným crossem. Janča chytře volila údery a ty které už ovládá dobře, letěly správně a většinou byly vítězné a některé nové, které se učí, ještě neletí dle přání Janči, ale to přijde :-). V posledním se už i nohy rozběhaly, a tak některé výměny byly poctivé. Druhý zápas naprosto famózní. Nečekala jsem takovou vyrovnanou bitvu. Barču jsem delší dobu neviděla hrát, ale Janča se obrovsky zlepšila. Učí se rychle a je teď ve fázi boomu. Dlouhé squashové výměny, skvělá reakce na nečekané míče. 3. set byl dokonalý. Přesností vzadu donutila Barču k chybě do přední části a potom Janča skvěle zakončovala. Naprosto vzorový set. Příjem podání v pořádku. Takže podle tohoto zápasu jde vidět, že v prvním zápase s Dečnou vévdoila na kurtu spíše nervozita Janči.
Příště rovnou se vztyčenou hlavou na kurt a od prvního míčku ideálně takto :-).
S Míšou i Sofií pohodové 2 zápasy zcela pod kontrolou Janči.