Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

NEJPRESTIŽNĚJŠÍ TURNAJ SQUASHE V ČR A BARBORA BRODOVÁ !!!

CZECH JUNIOR OPEN 2016

MEZINÁRODNÍ JUNIORSKÝ SQUASHOVÝ TURNAJ, OSTRAVA SQUASH KLUB A BARBORA BRODOVÁ

Po několik letech trénování, dvou letech turnajích se Barča odhodlala postavit se nejlepším českým a zahraničním hráčkám v kategorii G15. Bylo to velmi náročné a Barča má můj obdiv, protože na ní byl vyvíjen velký tlak, který nebylo jednoduché ovládnout.

Pouze Barča a další česká hráčka se musely rvát o umístění již v předkole turnaje, kde se střetla s Maďarkou Borbála Fylió. Barča se snažila dostat do psychické i fyzické pohody intenzivním rozběháním a rozehráním, ale po příchodu hráčky na ni spadla nervozita, která v dalších setech trochu opadla, když zjistila, že hráčka je na velmi podobné úrovni a bojovaly o každý míč. V posledním setu Barča zápas bohužel vzdala. Věřím, že by dokázala hrát mnohem vyrovnaněji.

Od této chvíle Barča bojovala hlava nehlava o umístění 9-18. Potkala další 3 české hráčky, se kterými se často setkává na turnajích ve vyrovnaných soubojích. Prozatím jsou trochu napřed, ale přesto jim dokaže několik setů vždy vzít.

Ze zahraničních hráček měla možnost se utkat s Irkou Sasha Zheleznyak, kterou po 4 napínavých setech s neuvěřitelně těsnými výsledků setů porazila a s velkou spokojeností odcházela z kurtu.

Odkaz na foto zde

Video z posledního setu s dokonale vyrovnaným koncem zde

Barči strašně moc gratuluji a musím popřát do dalších podobných i českých turnajů pevné nervy a spoustu radosti.

 

Trenérka

Klára Mihulová

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739