Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

První badmintonová medaile!!!

Trenér, jeden z nejdůležitějších členů v „dream team-u“, ráno zaspal (V 6:40 hod probuzení z komatu, v 6:55 hod jsem odstartovala sprintem na BUS zastávku MHD, vzdálenou asi 200 m od bydliště), dále jeden hráč málem nepřijel vůbec, jelikož popletl začátek turnaje…nakonec dorazil i on, sice později ale přece…
Po těchto peripetiích jsem si v duchu už jen říkala, hlavně aby všichni dohráli bez úrazu…J To se nám povedlo a navíc s úsměvem na tváři!!! V týmu, i přes menší organizační komplikace, panovala po celý turnaj dobrá nálada, já jsem pochodovala neustále mezi všemi 4 kurty, jelikož všichni hráči vyžadovali moje cenné rady, jak zdolat soupeře. Všichni hráli naprosto famózně, většina hráčů vyhrálo z 6 zápasů aspoň jedno utkání, někteří i více.
Ovšem o největší úspěch se postarala Markéta Rozprýmová (10 let), jedna z největších talentů bad. akademie, která získala historicky první stříbrnou medaili!!! Při vyhlášení výsledků musím přiznat, že i mnou cloumala naprostá euforie z jejího vítězství, jelikož to byl její druhý start na turnaji vůbec, a i vzhledem k tomu, že moje trenérská kariéra je zatím také na samém začátku!!!
Takže i sobě, se vší skromností, si dovoluju připsat malý plusový bodík.
Jako jediný člen dream teamu (starší 18-ti let), hned po příjezdu domů, jsem tento úspěšný den náležitě se vší parádou oslavila!

Takže abych to zhrnula, byly to nervy, ale stálo to za to!
Trenérka Lenka Z.

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739