Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

REPORT – Florbalový turnaj

Florbal – FAJNE – fair play – 82 hráčů akademie squashe a beďasu

Nadšení a adrenalin ze squashových kurtů, kde jsme nalepili branky, vhodili míč na téčko a drželi se pravidla nasázet co nejvíc gólů, bylo cítit do všech koutů haly.

3 kategori – Velcí, Střední a Pidi, všichni jeli na plné pecky.

Největším střelcem dne se stal Petr Bystroň, který nasázel přes 50 gólů a zajistil tak svému týmu Squashisti 1. místo v kategorii Velcí, na 2. místě se umístili  opět squashisti – Elite s jedním zástupcem badmintonistů Romanem Štvrtňou a na 3. místě skončila taky parta squashistů s názvem FK Kup Mi Bagetu (Kuba, Michal, Barča) – minimálně zvítězili nejoriginálnějším názvem týmu :-).

V kategorii Střední zcela s přehledem rozsekali své soupeře hráči v týmu Trojka ve složení Marťas Brantal – největší srdcař, Franta Česlík – přirozený talent pro cokoliv a Kuba Sládeček – florbalový bůh, na 2. místě se umístili Global Elite – 4 borci se střídali, taktizovali koho na jaký zápas nasadí a na 3. místě Alfa, trojice holek Vanessa, Anet a Terka – holky přesně věděly, na které pozici jsou silné a díky jejich dravosti a soustředěnosti se dostaly až na bednu.

V kategorii Pidi lidi na 1. místě zvítězili Bílí tygři, kteří minimálně svým názvem zastrašili soupeře. Na 2. místě Lvíčata, sice s ne tak děsivým názvem, za to s neskutečnou mrštností a na 3. místě Drsoni  – jejich výhru v podobě obří čokoláda, bychom brali taky :-).

Další součástí turnaje byla FUN ZÓNA, do které mohli chodit hráči mezi zápasy.
Obzvlášť u mlaďochů se stalo nejoblíbenějším tancování podle, hudbu dali na maximum až se squashové skla otřásaly.
Velcí spíše relaxovali (přece jen s věkem přichází větší únava :-D)

Foto ZDE
Video ZDE

Trenéři moc děkujeme za akční a zábavné pondělí.
Těším se na příště, rozjedeme to zase o kousek víc 🙂

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739