REPORT SQUASH – Mistrovství České Republiky ve squashi 2019

Foto z turnaje ZDE

Celoroční úsilí trenérů a hráčů konečně mělo možnost se projevit na nejdůležitějším turnaji v roce.
16 squashistů a squashistek a 3 trenéři z OSTRAVA SQUASH KLUBU vyrazili do boje :-).
Po celý rok samozřejmě hráči ukazují to nejlepší co umí, ale motivace na MČR je nesrovnatelně vyšší, hráči mají více času na regeneraci a tak do každého zápasu můžou jít opravdu na 100%.
Velkou novinkou je změna v reportu. Tentokrát si hráči psali report sami. Chceme tak zjistit, jak dobře umí sami sebe hodnotit a zajímá nás jejich pohled na svou hru a styl uvažování. Musím velmi pochválit holky, které byly v reportech opravdu precizní. Klukům se chtělo méně a pojali to každý po svém, ale zvládli to 🙂

Prosba pro rodiče :-). zkuste zavřít obě oči u gramatických chyb, aby se na psaní reportu opět jednou těšili 😀

G 11    Nikol Kubíčková 7.místo
Nikol Kubíčková        vs    Jůlie Naučová             3:1     (10:12, 11:5, 11:6, 11:7)
Nikol Kubíčková        vs    Denisa Otáhalová       0:3     (4:11, 8:11, 5:11)
Nikol Kubíčková        vs    Anna Plzáková            2:3     (11:7, 11:9, 10:12, 9:11, 6:11)
Nikol Kubíčková        vs    Valentýna Boháčová  3:0     (11:4, 11:1, 11:3)

Dnes jsem vyhrála první zápas s Julčou Naučovu  ale bylo to těžší, než jsem si myslela. První set jsem prohrála, ale Klára mi řekla, co mám zlepšit. Hned jsem začala vyhrávat. Musela jsem hrát do BH. Julča většinu mého podání ani neodehrála. 🙂
Zápas s Denisou Otáhalovou byl hrozný. Vůbec mi to nešlo. S Denisou jsem takový zápas ještě nehrála, hrozně jsem se snažila a myslela jsem na to, že bych mohla být třetí. To mi ale moc nepomohlo, spíš se to ještě zhoršilo. Doufám, že to příště bude lepší, ale obě se pořád zlepšujeme. Myslím si, že ten poslední set byl nejlepší, protože jsem to skoro vyhrála. Přestože Denisa vyhrála tak taky nebyla bezchybná. Moc jí nešlo odehrát BH lajnu. 🙂
Zápas s Aničkou byl asi nejlepší, který jsem na tomto mistrovství hrála. Sice jsem ho prohrála, ale mám s toho dobrý pocit. První a druhý set jsem vyhrála, ale třetí, čtvrtý i pátý set jsem prohrála, ale bylo to těsné. Doufám, že to příště bude lepší.
S Valentýnou Boháčovou jsem vyhrála. Nebylo, to zas tak těžké ale nebyl to ani nejlehčí zápas. Většinou jsem vyhrála hlavně podáním. Ten poslední set už Valentýnka celkem vzdala.

G 11    Karolína Sikorová   6.místo
Karolína Sikorová     vs    Monika Moltašová     3:0    (11:3, 11:2, 11:2)
Karolína Sikorová     vs    Barbora Komárková  0:3    (10:12, 9:11, 8:11)
Karolína Sikorová     vs    Valentýna Boháčová 3:1   (11:4, 11:3, 7:11, 11:2)
Karolína Sikorová     vs    Anna Plzáková          2:3    (11:6, 9:11, 11:13, 11:7, 10:12)

První zápas byl docela pohodový. Monika měla celkem problém s příjmem podání a s lajnami v zadní části kurtu a já zase s dropy. Jinak to byl hezký zápas a myslím si, že jsme si obě dobře zahrály.
Druhý zápas jsem hrála s Barčou. Barča mě hodně potrápila v zadní části kurtu, a taky jsem měla problém s příjmem podání. V prvním setu jsem mohla trochu víc zabojovat a možná bych vyhrála aspoň jeden set.
Třetí zápas jsem hrála s Valentýnkou. První a druhý set byl v pohodě, ale ve třetím setu jsem trochu zachybovala a prohrála jsem ho. Ve čtvrtém setu jsem hrála naplno a nechtěla jsem Valentýnce nechat ani bod.
Poslední zápas jsem hrála s Annou Plzákovou, s kterou jsem bohužel nevyhrála. A protože jsem věděla že s ní budu hrát ještě v neděli tak se budu snažit jí to oplatit.

G 11  Marie Kňazovčíková 9.místo
Marie Kňazovčíková vs    Barbora Komárková  0:3     (7:11, 7:11, 5:11)
Marie Kňazovčíková vs    Monika Moltašová     3:0     (11:2, 11:6, 11:0)
Marie Kňazovčíková vs    volné kolo                 3:0     (11:0, 11:0, 11:0)
Marie Kňazovčíková vs    Jůlie Naučová           3:0     (11:7, 11:6, 11:1)

Dneska jsem první zápas hrála proti Barči Komárkové. Hrály jsme vyrovnaně, sice jsem prohrála  ale mam z toho velkou radost, protože jsem s ni ještě nikdy nehrála. Byl to pro mě jeden z nejlepších zápasu.
S Mončou to bylo docela lehké ještě před zápasem jsem byla trošku nervozní ale Klárka m uklidnila a pak jsem se na ten zapas moc tešila.

G 13    Nikol Kubíčková 11.místo
Nikol Kubíčková        vs    Anna Plzáková           0:3  (7:11, 1:11, 9:11)
Nikol Kubíčková        vs    volné kolo                   3:0  (11:0, 11:0, 11:0)
Nikol Kubíčková        vs    Michaela Herberová   1:3  (6:11, 11:9, 7:11, 10:12)
Nikol Kubíčková        vs    Marie Kňazovčíková   3:1  (11:7, 10:12, 11:9, 11:1)

Proti Aničce Plzákové jsem sice prohrála, ale byl to super zápas. Má hezké podání a skoro všechno doběhne, ale nikdo není neporazitelný. Ale myslím si, že když na sobě zamakám tak bych jí mohla příště porazit. 🙂
S Michaelou Herberovou jsem prohrála a moc se mi nedařilo. Celkem jsem se snažila. Díky tomu jsem vyhrála jeden nebo dva sety. L Už vím, jak s ní mám hrát.
S Maruškou Kňazovčíkovou se mi hrálo dobře. Vyhrála jsem nad ní, ale nebylo to jednoduché. Ani já jsem nehrála úplně nejlíp. V druhém setu jsem celkem hodě podání jenom promáchla a nic jsem neodehrála. Ve čtvrtém setu se mi podařilo zahrát několik hezkých dropů. 🙂

G 13    Karolína Sikorová   7.místo
Karolína Sikorová     vs    Stela Davies             3:scr. (11:0, 11:0, 11:0)
Karolína Sikorová     vs    Nikol Štěpánová       0:3     (7:11, 2:11, 1:11)
Karolína Sikorová     vs    Anna Plzáková         1:3     (6:11, 10:12, 11:4, 9:11)
Karolína Sikorová     vs    Leona El Nakhala     3:scr. (11:0, 11:0, 11:0)

První zápas jsem měla hrát se Stelou Davies která nakonec nedorazila :-(.
Druhý zápas jsem hrála s Nikol Štěpánovou. S Niki jsem se moc do hry nedostala, protože jsem měla problém s příjmem podání.
Na třetí zápas jsem se sice těšila, ale nedopadlo to tak, jak jsem si to představovala.
Poslední zápas jsem měla hrát s Leonou El Nakhalou která nakonec taky nedorazila.

G 13  Marie Kňazovčíková 12.místo
Marie Kňazovčíková vs    Leona El Nakhala     0:3     (3:11, 0:11, 2:11)
Marie Kňazovčíková vs    Denisa Otáhalová     0:3     (7:11, 5:11, 7:11)
Marie Kňazovčíková vs    Nikol Kubíčková        1:3     (7:11, 12:10, 9:11, 1:11)

S Leonou El-Nakhalou to bylo celkem rychlé. Měla dost dobré podaní, párkrát jsem ho vzala ale nezahrála jsem to, co jsem chtěla 🙂.
Byla jsem moc rada, že jsem měla volné kolo ,protože jsem byla docela vyčerpaná.
S Denisou jsem nehrála poprvé máme na sebe asi velké štěstí. Byl to muj první zapas co jsem po něm trošku brečela.
S Nikčou jsme hrály celkem vyrovnaně ale Nikča byla lepší. Zahrála jsem si celkem hezky až na poslední set.

G 13    Jana Brodová      13.místo
Jana Brodová           vs    Ella Pelikánová         0:3     (3:11, 2:11, 3:11)
Jana Brodová           vs    Denisa Otáhalová    1:3     (6:11, 3:11, 11:7, 8:11)
Jana Brodová           vs    volné kolo                 3:0     (11:0, 11:0, 11:0)

První zápas jsem hrála proti Elle Pelikánové. Dopředu jsem předpokládala, že prohraju ale i tak jsem se snažila, abych z kurtu neodcházela s úplnou prohrou. Ella hrála výborně můj výkon už tak excelentní nebyl. Po zápase jsem byla na dně fyzických sil hlavně proto, že jsem do tohohle zápasu dala všechno, co jsem mohla. Pro Ellu byl zápas se mnou jako rozcvička, ale obě nás to bavilo. 🙂
Druhý zápas jsem hrála proti Denise Otáhalové. Denisa sice byla lepší, ale vyhrála jsem nad ní aspoň jeden set. Po zápase jsem byla na dně fyzických sil, už zase. Moje největší chyba byla, že jsem někdy nebrala její podání z voleje.  Myslím si, že jsme si obě dobře zahrály.
Třetí zápas jsem měla hrát proti Stele Davies, ale shodou náhod Stela nepřijela. 🙁

G 17    Valerie Hradilová 11.místo
Valerie Hradilová     vs    Eliška Jičínská           0:3     (1:11, 1:11, 3:11)
Valerie Hradilová     vs    Kateřina Lindovská    3:0     (11:5, 11:4, 11:2)
Valerie Hradilová     vs    Zuzana Outratová      2:3     (11:9, 4:11, 6:11, 11:6, 7:11)
Valerie Hradilová     vs    Klára Nováková         1:3     (11:7, 4:11, 7:11, 1:11)

První zápas jsem hrála proti Elišce Jičínské, líbilo se mi, že jsem běhala a že jsem se postavila proti Elišce a hrála jsem tak jak umím, nejlepší míček byl v třetím setu, kde jsem se cítila, jako že jsem fakt ten míček vyhrála JÁ. Všechny zápasy jsem trochu hrála s nervozitou, ale stejně jsem hrála tak jak umím.
Druhý zápas s Katerinou Lindovskou byl pro mě v pohodě ,protože jsem věděla že není až tak zkušená hračka. A proto jsem šla na kurt v klidu a odehrála jsem všechny sety tak jak nejlépe umím.
Třetí Zápas s Outratovou Zuzanou byl pro mě velmi dobrá zkušenost. Podle mě to byl vyrovnaný zápas u kterého nikdo nevěděl kdo může vyhrát. Nakonec se ukázalo že Zuzana je o malý kousek lepš. Ale myslím si že nebude dlouho chybět do toho abych ji mohla porazit. Ale i přesto mám z tohoto zápasu strašně moc dobrý pocit, protože vím že jsem jí ten zápas nedala zadarmo. Určitě se tam objevili moje chyby jako je například nápřah na Bekhendove strašně nebo nedokončená úder na drop. Ale i přes to všechno vím že musím víc makat a že jednoho dne se mi podaří i bez těch chyb ji porazit.
Ze čtvrtého zápasu s Novákovou Klárou jsem měla strašně dobrý pocit , protože jsem netušila že tak dobré hráčce bych mohla dát dva sety. Musím říct že jsem na sebe pyšná, protože jsem se fakt necítila nejlépe ale i přesto jsem to nevzdala a hrála jsem jak nejlépe umím. Nejvíc se mi líbilo že jsem na tom kurtě ne zpanikařila a nebyla jsem až tak nervózní jak to dopadne, strašně mi pomohlo jak moje Trenerka Klarka mě uklidňovala ,a proto jsem šla do nového setu s čistou hlavou. Poslední set byl velmi pro mě náročný ,protože jsem cítila že moje ruka byla hodně unavená a taky už slabá, takže jsem nemohla s tím nic už udělat, ale i přesto všechno jsem se divila jak jsem to dokázala. A vím že jsem tam taky měla pár chyb a všechny ty chyby se budu snažit co nejrychleji odbourat abych dokázala že Klára bude mít proti sobě těžší soupeřku než doteď.

G 17    Eliška Mecová     8.místo
Eliška Mecová          vs    Marie Kubíková        3:1     (11:3, 11:9, 4:11, 11:5)
Eliška Mecová          vs Tamara Holzbauerová 0:3      (2:11, 4:11, 4:11)
Eliška Mecová          vs    Klára Hamáčková     0:3     (6:11, 9:11, 2:11)
Eliška Mecová          vs    Vendula Boháčová   0:3     (3:11, 4:11, 3:11)

První zápas s Marií Kubíkovou mě velice překvapil. Na zápas jsem přicházela dost nervózní a nevěděla jsem, co od něj očekávat. Od začátku jsem musela hrát na maxium, pořádně si hlídat příjem a hlavně udržet emoce a hlavu v pohodě. Nepřekvapil mě jenom konečný výsledek ale i styl hry. Když jsem měla možnost zahrát rychlou dlouhou lajnu nebo cross ke sklu, cítila jsem se ve hře dobře. Zkoušela jsem zapojit i voleje a dropy, které většinou vypouštím. Každopádně pořád mi dělá problém příjem, na který si musím dávat pozor a více ho potrénovat, a sklo. Celkově se mi můj zápas líbil, párkrát jsem měla štěstí, chyb taky nebylo málo, ale mám velkou radost, že se mi podařilo vybojovat umístění v první osmičce.
Druhý zápas jsem hrála s Tamarou Holzbauerovou. Tamča je hráčka úplně jiného levelu, ruku má perfektní a hraje opravdu dobře. Cílem v této hře bylo se co nejdéle udržet na kurtu a vyzkoušet si aktivní a rychlou hru. Pár bodů se mi podařilo urvat, takže celkově pozitivní zkušenost.
Třetí zápas a Klára Hamáčková. Chtěla jsem potvrdit minulý zápas s Klárou a vyhrát aspoň set. V druhém setu to vypadalo nadějně, ale nakonec se nepovedlo. Nehrálo se mi nijak špatně, styl hry mi vyhovoval. Bohužel Klára vedla hru a mně se nedařilo prodloužit lajny dozadu. Když jsem měla možnost být v přední části kurtu, zkoušela jsem dropy. Opět jsem měla ale problém s příjmem, který většinou byl na střed kurtu. Druhý set mě mrzí, mohla jsem hrát lépe.
Poslední zápas jsem hrála s Vendulou Boháčovou, kde mi problém dělalo snad úplně všechno. Hru jsem nestíhala, Vendy vždy rychle a dobře míč umístila, což mně se nedařilo. Bez myšlenky jsem se jen snažila vrátit úder. Ani voleje a moje údery od skla nebyly vůbec dobré. Tento zápas mě mrzí nejvíc, s Vendulou jsem si chtěla zahrát a poslední zápas republiky si užít, moje hra se však squashi moc nepodobala. Tak aspoň ale vím, co na příště zlepšit.
Každopádně jsem si první MČR s FAJNE moc užila. Chtěla bych poděkovat za skvělý kolektiv, atmosféru, za společné zážitky a hlavně za podporu trenérů.

Moc si vážím, že jsem tam mohla být s vámi. ♡

Barbora Brodová     vs    Markéta Zemanová    3:1     (11:9, 11:7, 1:11, 11:6)
Barbora Brodová     vs    Michaela Čepová       0:3     (4:11, 1:11, 4:11)
Barbora Brodová     vs    Vanda Lukavcová      3:0     (11:3, 11:6, 12:10)
Barbora Brodová     vs    Tereza Šlehoferová   0:3     (3:11, 7:11, 5:11)

Trochu nervozita. Hraju s ní už po 4 za sebou a momentálně né v nejlepším zdravotním rozpoložení. Ale šla jsem do toho na plno. První a druhý set byl podle mých představ. Konec druhého setu jsem trochu riskovala, protože došli síly, ale štěstí mi přálo a doklepala jsem to do úspěšného konce. Ve třetím setu se Market dostala do vedení a mě došla šťáva, tak jsem nechala síly na 4 set. Tam jsem si hlídala, abych od prvního míče vedla a to se mi dařilo. 10:5 stav ve čtvrtém setu, říkala jsem si hlavně, ať nepokazím. Ale naštěstí jsem to zvládla a vyhrála jsem. Opět jsem si neodpustila slzy, stálé tomu nemůžu věřit.
Druhý zápas na mě čekala nasazená jednička. Přemýšlela jsem zda vůbec nastoupím, ale rozhodla jsem se, že nebudu béčko a aspoň to zkusím. Ale nešlo to naplno. Strategie to byla zkusit hrát rychlé změny a shoty.
Pro mě známá hráčka Vanda ve mně vyvolala trochu nervozitu. První set jsem zvládla dobře. Druhý se jsem začátek trochu vypustila, ale zvládla jsem se dostat zpátky do hry v čas. Poslední set skončil 12:10, kdy jsem prohrávala 5:9. Byl to velký nápor na psychiku, abych to dohnala. Ale zvládla jsem to ejjj.
Na poslední zápas už se mi moc nechtělo a to šlo vidět u na kurtu. Nohy moc nechodily a ruka taky ne. Ale nebylo to nejhorší. Příště se musím více hecnout.

Kateřina Pavlusová  vs    Tereza Šlehoferová    0:3     (1:11, 4:11, 0:11)
Kateřina Pavlusová  vs    Eliška Jičínská           0:3     (1:11, 1:11, 1:11)
Kateřina Pavlusová  vs    Markéta Zemanová    0:3      (7:11,  1:11, 2: 11)
Kateřina Pavlusová  vs    Nela Reková              3:0     (11:9, 11:9, 11:9)

Myslím, že jsem měla od hry příliš velké očekávání. Doufala jsem, že se dostanu do míčků rychleji a přesněji. Bohužel, zkušená Terka mi nedávala žádnou šanci. Nohy jako by nebyly a ruka zaostávala. Určitě si nemyslím, že jsem hru nějak odbila. Bylo docela hodně těžké po mém lehce nahraném míči donutit nohy dostihnout i perfektně směřovaný kill od Terky. Každopádně s Terkou jsem hrála poprvé za celou dobu, co hraji squash a byla to super zkušenost a sranda.
Další profi hráčkou, která nastoupila proti mně, byla Eliška Jičínská. Chtěla jsem do tohoto zápasu dát všechno, ale jak špatně to šlo v zápase s Terkou, tak takhle to dopadlo i s Eliškou. I když mi občas nahrála, nedokázala jsem se do zápasu dostat ani nohama, ani rukama. Tento zápas byl i přesto velice pozitivní, jelikož jsme se s Eliškou nasmály, např. když jsme měli plné publikum a zazněla nabídka, že když Elišku porazím, tak dostanu 10 tisíc. Prvně jsme si to chtěly rozdělit fifty fifty, nakonec jsme se ale raději rozhodly pro hru. 🙂
Ve druhé skupině o umístění jsem jako první dostala Nelu. Zajímavostí je, že tato hráčka byla i moje úplně první soupeřka před dvěma lety, když jsem teprve začínala hrát. Od té doby jsme se nepotkaly, až do teď. Ze zápasu jsem byla docela nervozni. První dva sety jsem nějak dotáhla do konce. Při třetím a poslední setu jsem jí trochu podcenila a najednou se dostala pod tlak. Naštěstí jsem i třetí set urvala a vyhrála.
Poslední zápas mistrovství byl proti Máji. První set jsem ještě stíhala vracet i docela slušně míče a set skončil 11:7 pro soupeřku. Další sety už byly pro Máju snadné. Moje míčky už nešly podle plánu a tak celý plán selhal. Nohy se už nevzpamatovaly a asi přišla i celo třídenní únava.

Děkuji trenérům i mým spoluhráčům z klubu za skvělou atmosféru u všech zápasů. Na příštím a posledním mistrovství squashi ZDAR! 🙂

B 13     Daniel Stypa       11. místo
Daniel Stypa             vs    Daniel Šrámek          0:3     (10:12, 8:11, 7:11)
Daniel Stypa             vs    Jan Gerstdof             3:0     (11:7, 11:8, 11:8)
Daniel Stypa             vs    Bedřich Beneš          1:3     (4:11, 11:7, 2:11, 4:11)
Daniel Stypa             vs    Radek Ďurán            3:0     (11:4, 11:4, 11:4)

1. zápas s Danem Šrámkem: klubový hráč, který má více zkušeností a myslím si, že jsem mu aspoň jeden set mohl dát, tak snad příště.
2. zápas s Janem Gerstorfem: velký kluk z Teplic, který má silnou ránu, ale nenechal jsem mu moc šancí, aby ji zahrál a tím  jsem ve třech setech vyhrál.
3. zápas s Bedřichem Benešem: těžký zápas, i když jsem druhý set vyhrál, Bedřich hrál skvěle. Ve třetím a čtvrtém setu jsem dost chyboval z příjmu podání, ze kterého mi to zakončoval a zásluhou vyhrál.
4. zápas s Radkem Ďuránem: od prvního setu jsem si pohlídal backhandovou i forhandovou stranu, žádný míček jsem mu nedal zadarmo.

Shrnutí: Karlosi, chtěl bych víc potrénovat backhand a příjem podání (a táta říká, že bych měl změnit držení rakety).

B 13     Daniel Šrámek    5. místo
Daniel Šrámek         vs    Daniel Stypa             3:0     (12:10, 11:8, 11:7)
Daniel Šrámek         vs    David Linhart            0:3     (1:11, 7:11, 4:11)
Daniel Šrámek         vs    Šimon Rynt               3:0     (11:4, 11:4, 17:15)
Daniel Šrámek         vs    Mikuláš Janda          3:2     (13:11, 10:12, 11:9, 8:11, 11:6)

První zápas byl jednoduchý, ale hrál jsem divně. Hrál jsem jako flegmatik, jdu k míči a rozhoduju se jako pako jestli to dám tam nebo tam a bylo mi jedno co z toho vyjde a co ne. Musím upřímně říct, že to bylo na 6,5 hvězdiček z 10ti. Druhý zápas s Davidem Linhartem jsem hrál podle mě první set hodně špatně, který skončil 11:1. Do druhého jsem vešel zase špatně, ale po čtvrtině zápasu začali moje míčky někam lítat a dostával jsem soupeře částečně pod tlak, i tak to nestačilo a druhý set skončil 11:7. Na začátku třetího setu jsem špatně došlápl a rozbolely mě obě kolena a třetí set jsem tak, tak dohrál.
Třetí zápas jsem se obával, že to s tím kolenem nezvládnu, před i v průběhu zápasu jsem si říkal „koleno není moje slabost“  a začal jsem to tam mydlit. Byl jsem se svým výkonem spokojený. V posledním setu jsem prohrával 7:10, zachoval jsem chladnou hlavu a vyhrál zápas 3:0 na sety.
Poslední zápas jsem zase nastoupil s bolestmi v kolonách. Vždycky jsem začal hrát v polovině setu a většinou jsem doháněl. Někdy na začátku 4. setu přišlo skoro celé FAJNE mi fandit. I tak jsem 4. set prohrál. Do posledního setu jsem přišel na kurt a řekl jsem si toto je poslední  šance. Asi jsem se nabudil tak moc, že jsem soupeře v posledním setu rozstřílel 11:6 a vyhrál moje tvrdě vybojované 5. místo z MČR ve Squashi 2019.

B 15     Matyáš Hrubý     9. místo
Matyáš Hrubý          vs    Daniel Svoboda        1:3     (11:9, 4:11, 7:11, 3:11)
Matyáš Hrubý          vs    Adam Horák              3:0     (11:2, 11:6, 11:8)
Matyáš Hrubý          vs    Tomáš Holinka         3:0     (11:4, 11:4, 17:15)
Matyáš Hrubý          vs    Matěj Bomba            3:0     (11:7, 11:8, 11:9)

Můj první zápas byl úplně na nic…… míčky létaly doprostřed kurtu a byly nepřesné.
Druhý zápas byl jednoduchý a hra byla kontrolována.
Třetí zápas byl ideální pro kontrolu. Sice mi poslední set trochu ujel, ale aspoň pro diváky to bylo více zajímavé.
Poslední zápas byl proti kamarádovi Matějovi, sice jsem hrál jak kus hovna, ale i tak jsem vyhrál.

B 17  Jan Netolička        8. místo
Jan Netolička            vs    Tomáš Holinka         3:0     (11:3, 11:3, 11:3)
Jan Netolička            vs    Marek Panáček        0:3     (4:11, 4:11, 2:11)
Jan Netolička            vs    Karel Matoušek        0:3     (6:11, 7:11, 9:11)
Jan Netolička            vs    Jan Rutterle              0:3     (3:11, 6:11, 5:11)

Holínka: zápas jsem se snažil držet celou dobu pod kontrolou. Ze začátku jsem měl bohužel nepřesné míčky, které jsem dal soupeři zadarmo. Po každém setu jsem se snažil míčky zpřesňovat. Při prvním zápase jsem si mohl zvyknout na zdejší podmínky a kurty.
Panáček: zápas jsem si neskutečně užil. Maro mě udržel v krásných dlouhých výměnách, za každý míč, který jsem mohl uhrát, jsem byl velmi rád.
Matoušek: myslím, že jsem naplnil očekávání. Bylo velmi těžké se dostat z obranné pozice do útočné, když jsem se dostal, často jsem z toho už měl bod.
Rutterle: zápas jsem psychicky nezvládl. Nebyl jsem se schopny dostat do hry. Často jsem mu zbytečně nahrával míčky, které mi následně střelil do niku.

B 19     Jakub Slavíček    7. místo
Jakub Slavíček        vs      Martin Brňák            3:0     (11:9, 11:6, 11:4)
Jakub Slavíček        vs      Petr Nohel                0:3     (10:12, 8:11, 4:11)
Jakub Slavíček        vs      Karím Farrag            0:3     (4:11, 3:11, 2:11)
Jakub Slavíček        vs      Matěj Sezemský       3:1     (11:8, 11:6, 8:11, 11:5)

Martin Brňák: proti Martinovi jsem hrál ne moc s chutí, ale vyhrál jsem, tudíž historie se neptá jak.
Petr Nohel: proti Peťovi sem si dal za cíl uhrát aspoň set, bohužel skutek utek a tak jsem si se svou marnou fyzičkou nezasloužil ani to. Zhodnotil bych to asi tak, backhand velice slušný, forhend tak zvaně s pod koulí, tudíž set se nekonal a já odešel s prázdnou.
Karim Farrag: Karrim to vzal velice seriózně a nedovolil mi prakticky nic a zaslouženě vyhrál.
Matěj Sezemský: do tohoto zápasu jsem šel tak nervózní jak nikdy. 😀 Na rozpinkání sem málem netrefil míček a nervozita se projevila i na mém pohybu. Nakonec zápas probíhal docela hladce. Teda až na jeden prohraný set 😀
Z mého pohledu sem nedokázal Matěje pořádně zatlačit, jak jsem chtěl a když už tak sem nezahrál ten finalní míček a zpátky rozehrál. Má lenost do přední části kurtu v tomhle zápase byla větší než obvykle.

B 19     Matěj Černý        14. místo
Matěj Černý           vs      Adam Sinkule           0:3     (5:11, 5:11, 2:11)
Matěj Černý           vs      Dalibor Procházka    0:3     (6:11, 1:11, 4:11)
Matěj Černý           vs      Luboš Walter            0:3     (7:11, 5:11, 9:11)

1. zápas se odehrál podle předpokladu. Prohrál jsem 0:3 na sety. V první polovině prvního setu jsem dostal Adama pod tlak, bohužel se mi to nepodařilo udržet a první set jsem prohrál 11:5. V druhém setu jsem se snažil udržovat míč ve hře, ale podlehl jsem tlaku soupeře. V třetím setu jsem už nestačil na tempo soupeře a tak zápas byl ukončen v třetím setu 11:2.
2. zápas probíhal v podobném duchu jako první. Hrál jsem s Daliborem Procházkou. Začátek jsem opět dokázal soupeře tlačit, bohužel jsem nedokázal udržet tempo a vychyboval jsem se. Zbytek zápasu už jsem fyzicky neudržel, tudíž z toho vyplývá výsledek.
3. zápas byl pro mě jednoznačně tím nejlepším.  Zápas sice skončil 0:3, ale celkově jsem si v zápase počínal dobře. Bohužel se mi koncovky ve výměnách nedařily. Celkově bych zápas ohodnotil jako jeden z nejlepších, který jsem kdy na juniorském turnaji hrál.

B 19     Michal Macíček  12. místo
Michal Macíček     vs      Matěj Sezemský       0:3     (8:11, 3:11, 1:11)
Michal Macíček     vs      Dalibor Procházka    0:3     (2:11, 7:11, 5:11)
Michal Macíček     vs      Vojtěch Mohelník     scr:3  (0:11, 0:11, 0:11)

Zápas s Matějem byl krátký a naprosto v pořádku. Michal spokojen. Konec hlášení.
Druhý zápas byl herně povedenější, ale samozřejmě prohra a třetí byl nejlepší, Vojtovi jsem to skrečoval, udělal jsem mu tím i sobě radost, protože jsme se mohli utrhnout od skupiny a jet brzy domů.
Úplný konec hlášení.

B 19  Vojtěch Mohelník 11. místo
Vojtěch Mohelník  vs      Petr Nohel                0:3     (6:11, 4:11, 7:11)
Vojtěch Mohelník  vs      Martin Brňák             3:1     (7:11, 11:8, 11:5, 11:6)
Vojtěch Mohelník  vs      Šimon Makovský      0:3     (5:11, 6:11, 3:11)
Vojtěch Mohelník  vs      Michal Macíček        3:scr. (11:0, 11:0, 11:0)

V prvním zápase to bylo jasné, v prvním setu druhého zápasu jsem hrál nepřesně. Zbytek druhého zápasu jsem zvládl docela dobře.