REPORT SQUASH – REPORT SQUASH – turnaj juniorů „A“, Praha

Video sestřih ZDE

O víkendu se uskutečnil juniorský turnaj „A“ v Praze. Do této lokality je to vždy oříšek se dostat. Los, který je ve středu, je pro nás moraváky lehce pozdní, proto bývají občas problémy se sháněním lístků do vlaků. Na vlastní kůži to poznal Honza „Džony“ Netolička. Měl sobotní los prvního kola, na zápas od 15 hod. Zajistil si lístek do vlaku, odjezd kolem 11 hod. z Ostravy, v celku pohoda. ALE? V pátek k večeru se jeho kategorie přelosovala! A nastal rébus. Nový první zápas má na 13 hod., ale všechny dostupné vlaky jsou již plné!!! Honzík je sportovec tělem i duší a poslední volné místečko se naštěstí ještě našlo, v ranním vlaku 5:23 hod. Moc toho nenaspal, ale do Prahy nakonec odjel. K překvapení squashové party, která tímto vlakem jela také, ke svým ranním zápasům do „matičky“ Prahy. Nedělní turnaj si pravděpodobně nejvíce užil Maty, který měl k sobě 7 bab :-D. Sršel vtipy od rána do večera, a tak minimálně Maruška a Janča byly ve vlaku obohaceny o pár nových životních mouder :-D. A vlastně i Klára byla místy slušně překvapená :-D. Dámská jízda (protože Matyho jsme do této kategorie taky započítaly) mohla začít.

A jdeme k ostatním hráčům a výsledkům. Ani tentokrát jsme nechyběli na stupních vítězů, ale jdeme na to postupně.

G 11       Valentýna Boháčová         2. místo
Valentýna Boháčová   vs     Sára Vaněrková           3:0       (11:2, 11:3, 11:1)
Valentýna Boháčová   vs     Marie Zelenková          3:0       (11:2, 11:1, 11:0)
Valentýna Boháčová   vs     Johana Jedličková       0:3       (7:11, 6:11, 7:11)

Přesto, že tatínek David nečte reporty, protože ví vše, jak to probíhalo, kde je chyba, co měla Vali udělat atd., tak my si stejně dovolíme pár řádků o usměvavé dcerušce napsat. Valentýnka měla ve skupině dvě dámy, které teprve začínají turnaje objíždět. Zkušenost se projevila, obě utkání byly naprosto pod kontrolou. Výborné podání bylo zárukou spousty získaných bodů, pokud servis soupeřky přeci jen vrátily do hry, Vali to okamžitě poslala tam, kde soupeřky neměly sebemenší šanci. Úsměv od ucha k uchu po těchto utkáních byl sice moc fajn, ale věděli jsme, že poslední zápas o první místo bude jiné kafe. A byl, Johanka je poctivý dříč s výborným podáním a navíc chce za každou cenu vyhrát. Vali soupeřce několik bodíků v každém setu darovala a to rozhodlo o vítězce zápasu a vlastně také celého turnaje. Je to škoda, protože se tento zápas dal určitě i vyhrát. Ale krásné druhé místo se určitě počítá.

G 15       Klára Nováková      4. místo
Klára Nováková          vs   Tereza Jurigová        3:0       (11:1, 11:1, 11:1)
Klára Nováková          vs   Aneta Sezemská      1:3       (12:10, 3:11, 4:11, 7:11)
Klára Nováková          vs   Anna Pavelková        2:3       (11:5, 11:3, 4:11, 6:11, 8:11)

Pro Klárku začal turnaj velice příjemně, jelikož Terezka neměla herně příliš co nabídnout. Rychlost Klárčiných míčů byla pro Terku neřešitelná. Klidné vítězství a šlo se na Anet. Tato divoška s ladným pohybem je pro každou soupeřku malý rébus. Utkání bylo v prvním setu jako na houpačce, co bylo skvělé, že se podařilo Klárce set urvat pro sebe. Kdo si myslí, že tato výhra bude mít pozitivní vliv na další hru? Ano „A“ je správně, myslel jsem si to také. Bohužel jsem se mýlil. Od tohoto okamžiku převzala otěže hry, ne Klárka, ale Anet. Diktovala tempo hry, každou Klárčinu nepřesnost potrestala ve svůj prospěch. Drobná šance se naskytla ve čtvrtém setu, ale bylo to jen naše přání. Na výhru setu to nestačilo. Anet po zásluze vyhrála. Klárku prohra odsunula k boji o třetí místo. K němu nastoupila proti teplické Aničce. Zápas začal skvěle. Dva sety hra jako z partesu. Žádný míč nebyl problém, poměrně hladké vedení 2:0. Co se stalo od tohoto okamžiku, nechápu do teď. To co fungovalo, se přestalo hrát a začala střelba. Soupeřce navíc začaly padat neuvěřitelné míče. Třetí a čtvrtý set pro Aničku. Klárku se jakž, takž podařilo před pátým setem zklidnit. Ten byl nahoru, dolů z obou stran, každá z hráček se bála udělat chybu. Bohužel více štěstí v koncovce měla Anička a na Klárku zbyla „populární“ brambora.

Hele dračice, hlava se nesmí zapomenout ani doma, ani v šatně a ani před kurtem! Musíme ji mít pořád sebou!

G 19       Barbora Brodová    7. místo
Barbora Brodová       vs        Riana Alexová                0:3       (8:11, 9:11, 6:11)
Barbora Brodová       vs        Tereza Široká                1:3       (11:9, 2:11, 8:11, 5:11)
Barbora Brodová       vs        Klára Hamáčková          3:0       (11:4, 11:1, 11:4)

Barča je bojovnice, bojovala s nejhorší mužskou nemocí „rýmečkou“. Zápas proti Rianě není na rozjezd úplně ideální. Je to velice nepříjemná hráčka, která má výbornou ruku a hru do přední části kurtu. Přesto, že hra byla ve dvou setech vyrovnaná, koncovky lépe zvládla Barčina soupeřka. Do třetího se šlo odhodlaně, do půlky setu to bylo vyrovnané, ale ve druhé části chybělo více klidu, možná také víry, že se to dá otočit.
Druhý zápas a FAJNE derby s Terkou. Jako kámošky vypadaly pouze cca čtyři výměny. Úsměvy od ucha k uchu vyměnila soustředěnost. A jelo se naplno. Parádní výměna střídala další. První set v koncovce získala Barča.
Ve druhém Terka na začátku bodově odskočila a set si pohlídala. Třetí a čtvrtý set byl opět boj o každý bodík, méně chybiček v nich měla Terka a vyhrála. Poslední zápas byl pro Barču formalitka, Klára ač bojovala, tak na naší Barunku neměla. Beruško, rýmička je z nervozitky nebo se málo oblíkáš? Nebo se večer málo přikrýváš! Hlídej se, už máš roky!

G 19       Tereza Široká 5. místo
Tereza Široká              vs   Tamara Holzbauerová  1:3         (9:11, 8:11, 13:11, 10:12)
Tereza Široká              vs   Barbora Brodová           3:1       (9:11, 11:2, 11:8, 11:5)
Tereza Široká              vs   Sofie Hausknotzová      3:0       (11:5, 11:2, 11:4)

Terka měla úžasný den. Za prvé bojovala s bolestí ucha, dokonce tak, že musela navštívit lékaře, který snad problém vyřešil. Nic méně, turnaj se rozhodla odehrát. Za druhé ji pobolívala noha a za třetí hrála v prvním kole s ne příliš pro ni oblíbenou hráčkou Tamarou. Podle toho zápas vypadal, Tamara je velice bojovná, někdy až za hranici. Kontaktů, diskuzí, kouskování zápasu bylo „něúrekom“. Velká škoda, že Terka se trošičku hůře koncentrovala a také touha vyhrát pravděpodobně nebyla dnes na prvním místě. V každém setu i přes zdravotní patálie chybělo málo a sety mohly vyznít výsledkově lépe pro Terku. V koncovkách měla bohužel Tamara více štěstí a Terku ve čtyřech setech udolala. Druhý zápas a FAJNE derby s Terkou. Jako kámošky vypadaly pouze cca čtyři výměny. Úsměvy od ucha k uchu vyměnila soustředěnost. A jelo se naplno. Parádní výměna střídala další. První set v koncovce získala Barča.
Ve druhém Terka na začátku bodově odskočila a set si pohlídala. Třetí a čtvrtý set byl opět boj o každý bodík, méně chybiček v nich měla Terka a vyhrála. Poslední zápas proti snaživé Sofi byl v rytmu tanga a poměrně pohodová výhra.
Malinko jsem z Tebe cítil, že domácí juniorské turnaje nejsou zrovna to, po čem toužíš. Věkem jsi ještě juniorka, tak budeš muset pár turnajíků ještě přežít!

B 11       Matyáš Závacký      11. místo
Matyáš Závacký         vs        Dominik Forgáč             0:3       (2:11, 9:11, 7:11)
Matyáš Závacký         vs        Kryštof Drápek              3:0       (11:1, 11:8, 11:2)
Matyáš Závacký         vs        Jan Vaněk                     0:3       (7:11, 10:12, 5:11)
Matyáš Závacký         vs        Martin Jašek                 0:3       (9:11, 2:11, 3:11)

Maty měl v turnaji opět své standardní soupeře. Přesto, že výsledkově turnaj nebyl podle jeho představ, zaslouží obrovskou pochvalu za nasazení. V každém utkání dřel, byl určitě s Netolem nejvíce zpoceným hráčem ze všech hráčů v celém turnaji! Mohl by nakazit svou chutí i svého velkého bráchu Patrika! Co Paťulíku! Víc není třeba psát, největší Matyho fanoušek (maminka) vše viděla a tátovi určitě vše poreferuje.
Maty makej dál, vítězných zápasů bude určitě přibývat.

B 15       Adam Škrobánek   11. místo
Adam Škrobánek      vs        Bedřich Beneš              3:0       (11:7, 11:4, 11:5)
Adam Škrobánek      vs        Matěj Bomba                0:3       (9:11, 6:11, 3:11)
Adam Škrobánek      vs        Jan Gerstdorf               3:0       (11:5, 11:3, 11:4)
Adam Škrobánek      vs        Michal Jurášek             0:3       (3:11, 10:12, 11:13)
Adam Škrobánek      vs        Matěj Kročil                  3:0       (11:3, 11:0, 11:0)

Turnaj, který Áďovi určitě chutnal. Po nemoci a protrápeném turnaji v Polsku si tentokrát spravil chuť. Jedenácté místo určitě neodpovídá předvedené hře.
V prvním kole měl za soupeře Béďu z Teplic, Adam byl před zápasem nervózní, jeho soupeř totiž na předešlém turnaji porazil velice slušné hráče (Adama Horáka a Tomáše Holinku). Naštěstí brzy zjistil, že není třeba se strachovat, pokud bude hrát, co umí a to také hrál. Lajna byla lajna, kros byl kros, kupodivu dropy nehrál na středovou (podávací) čáru, ale krásně nízko. Takže výhra a šlo se na Matěje. Škoda koncovky prvního setu, Matěj mohl znejistět. Nestalo se tak, Áďa první set prohrál v koncovce a v dalších byl Matěj krapet jistější, mimochodem nakonec skončil na celkovém třetím místě.
Proti Honzovi je potřeba nepřizpůsobit se jeho střelbě. To se povedlo, chytrou hrou si zápas Adam kontroloval. V dalším zápase se těšil na Michala. Má s ním nedobrou bilanci, několik posledních zápasů s ním dostal celkem nařezáno. Po prvním setu to vypadalo na další ranec, Áďa si stěžoval, že mu vůbec nejdou nohy a fakt moc nešly. Naštěstí se nechal přemluvit, že to nejsou nohy, ale špatně nastavená makovice. Druhý a třetí set byly přesto, že je prohrál, nejlepší za posledních pár turnajů, které proti Michalovi hrál. Chybělo velice málo, nevadí, tak příště.
Poslední zápas se hrál jen chvíli, Matěj si při jednom z míčů podvrtnul kotník a zápas skrečoval.
Velice herně povedený turnaj, hlavně proti Matějovi a Michalovi, doufám, že Ti to pomůže si víc věřit, protože na ně prostě máš, kámo!

B 15       Patrik Závacký         19. místo
Patrik Závacký            vs        Michal Jurášek              0:3       (2:11, 3:11, 3:11)
Patrik Závacký            vs        Bedřich Beneš               0:3       (5:11, 1:11, 7:11)
Patrik Závacký            vs        Adam Gerstdorf             3:0       (11:3, 11:3, 11:5)

Paťulík, Patriček, Páťa to opět vzal do svých rukou. Víc není třeba psát, všechno bylo viděno, probráno, kdo to měl vidět, tak to viděl a jedeme dál. Ve FAJNE v prosinci bude točo, viď? Soupeři těšte se! Kámo, máš na velice slušný squash, a že je to občas dřina, to doufám jednou pochopíš a já doufám, že brzy.

B 15       Jan Netolička 3. místo
Jan Netolička              vs        Hájek Štěpán                 3:0       (11:3, 11:5, 11:3)
Jan Netolička              vs        Tobiáš Kout                   3:0       (11:5, 11:1, 11:1)
Jan Netolička              vs        Šimon Makovský           0:3       (4:11, 2:11, 5:11)
Jan Netolička              vs        Filip Strouhal                 0:3       (1:11, 2:11, 3:11)

Turnaj dvou tabulek. V první, tzv. základní vše bez komplikací, soupeři moc nekousali. Druhá tabulka již byla o konečné umístění. Trošku jiný level hráčů. Šíma je razantní střelec, výměny byly delší, bohužel s jistější koncovkou Honzova soupeře. Nicméně slušně odehrané utkání. Na Filipa se „Džony“ těšil, ale Liga mistrů je Liga mistrů. Tam to nešlo, navíc byla u Honzy vidět bolest v kotníku, ale nebyl by to správný ragbista, aby zápas nedohrál.
Sorry, vím, že jsi nechtěl, ať o Tobě něco píšu. Prosím Vás všechny, nečtěte to, to jsou jen moje poznámky. Děkuji.

B 19       Filip Strouhal 1. místo
Filip Strouhal               vs        Lukáš Stupka               3:0       (11:1, 11:2, 11:5)
Filip Strouhal               vs        Kristián Mráček            3:0       (11:7, 11:8, 11:7)
Filip Strouhal               vs        Jan Netolička                3:0       (11:1, 11:2, 11:3)
Filip Strouhal               vs        Šimon Makovský          3:0       (11:4, 11:8, 11:8)

Na Fildovi je malinko vidět, že juniorské turnaje příliš nemiluje. Každý zápas chtěl odehrát za co možná nejkratší dobu. S Lukášem a Honzou to bylo opravdu rychlé. Kristián malinko kousal, ale Filip přesto, že neukázal vše, co umí, měl utkání ve svých rukou. Mimochodem po zápase se na sebe zlobil, pověděl mi, že hrál jak č….. (čampala). 🙂
Finále proti Šimonovi bylo jediné, kde se musel více soustředit. Soupeř hrál rychle, poměrně přesně, ale o vítězi nebylo od začátku pochyb. Sice opět nehrál svůj nejlepší squash, ale vítězství se počítá.
Fili, stejně jako Terka Š. si věkem ještě junior, tak budeš muset pár turnajíků také ještě kousnout!

G 13    Marie Kňazovčíková      8. místo
Marie Kňazovčíková vs    Sofie Hogenová        3:0     (11:0, 11:3, 11:0)
Marie Kňazovčíková vs    Ella Pelikánová         0:3     (1:11, 3:11, 2:11)
Marie Kňazovčíková vs    Karolína Sikorová     1:3     (2:11, 11:9, 5:11, 3:11)
Marie Kňazovčíková vs    Michaela Herberová  2:3      (11:3, 5:11, 11:8, 10:12, 5:11)

První zápas s přehledem a pohodou :-).
Druhý zápas s Ellou už byla jiná pohoda :-). Poprvé od září cítím, že se Maru dostává do dobrého tempa, tvoří hru a dokáže zatlačit soupeřku, kam potřebuje. Moc se mi líbilo, že Maru sama řekla, že z toho má dobrý pocit a věřím, že to tak skutečně myslela. Ella sice nehrála na 100 %, ale několik delších výměn i vítězných míčů si Maru fakt zasloužila. Příjem konečně super dozadu, a celkově i větší náboj na kurtu. Super María :-). Už tě zase poznávám :-).
S Kajčou se parádně rozjela, příjem dozadu, super nízké dropy a ten set sis fakt zaslouženě urvala.
Naopak v posledním zápase, to po prvním setu vypadalo jednoznačně pro Máju bez větší dřiny, ale soupeřka se nějak více vzchopila a Maru ne a ne dostat míček dozadu a tak soupeřce docela nahrávala na prostředek, což je veeeeelká škoda María.
Tak mi řekněte baby, jak to teda s tou motivací je kruciš.

G 13    Karolína Sikorová   5. místo
Karolína Sikorová     vs    Julie Naučová            3:0     (11:7, 11:4, 11:3)
Karolína Sikorová     vs    Barbora Komárková  1:3     (9:11, 5:11, 11:4, 11:13)
Karolína Sikorová     vs    Marie Kňazovčíková  3:1     (11:2, 9:11, 11:5, 11:3)
Karolína Sikorová     vs    Anna Plzáková          3:2     (11:6, 10:12, 11:8, 5:11, 11:6)

První zápas lážo plážo. Zajímavější však byly dropy, které po zápase nasázela Matymu Hrubému při přátelském pinkání :-D:-D.
Velmi kvalitní druhý zápas s Barčou. Ze začátku se Kája možná trošku podceňovala, ale ve třetím přitlačila, zrychlila, z volejů skvěle zrychlovala soupeřce. Velká škoda čtvrtého setu. Celou dobu bylo nejasné, kdo tento set vyhraje a Kajča udělala jen o malinko více chyb než Barča, která se tak dostávala do lepších pozic k tvorbě tlaku, což se jí na Káju dařilo. Věřím, ale že v příštím zápase budou síly vyrovnanější už od prvního míčku.
S Maru jsem předpokládala lehčí zápas, ale María byla zřejmě hodně namotivovaná a Káju překvapila svou hrou dozadu. Kajča se však kousla a nehodlala se pustit a zápas udržela pro sebe.
Poslední zápas s Aničkou nervy drásající. Kája byla o něco pomalejší a možná méně nastartovaná než v zápase s Barčou a tak přesnost a volba úderů nebyla tak skvělá a díky tomu se v tomhle zápase dostala více pod tlakem, i když to nebylo až tak nutné. Nicméně nakonec měla Kája více odhodlání a štěstíčka, a tak přišla s vítězným úsměvem na rtech :-).

G 13    Jana Brodová      4. místo
Jana Brodová           vs    Anna Plzáková           3:2     (11:7, 3:11, 11:5, 11:13, 14:12)
Jana Brodová           vs    Aneta Sezemská       0:3     (1:11, 3:11, 5:11)
Jana Brodová           vs    Barbora Komárková  0:3     (3:11, 14:16, 5:11)

Tak první zápas a hned takové dráámo. V prvních dvou setech se holky trošku oťukávaly a zřejmě byly i svázané nervozitkou. Nicméně v dalších setech Janča využila své razance a fyzicky doběhala vážně všechny míče. Janča tvořila skvělý tlak a občas jí ještě ujela kontrola úderu. V pátém setu dokonce podávala ruku soupeřce, protože už myslela, že prohrála, ale naštěstí se spletla a šla na příjem na matchball pro Aničku a to se ve mně sevřel svět, protože jsem myslela, že i to rozhodí a znovu nezapne, ale stal se opak a zápas perfektními údery dozadu pro sebe vyhrála. Jupíííííí :-):-):-).
S Anetkou jednoznačný zápas. Anet je o několik levelů výše, ale jsem ráda, že to bereš vážně Janica a chceš urvat každý bod. To tě bude posunovat v zápasech rychleji nahoru.
S Barčou jsem byla docela mile překvapená. Janča nastoupila nahecovaná i nervózní, takže první set Janča spíše nahrávala soupeřce, ale druhý byl skvělý. Janča vybírala míčky, které ještě nedávno vůbec neodehrávala. Jde vidět velký posun od září. Za tenhle zápas jsem na tebe moc pyšná :-).

G 17    Klára Nováková  7. místo
Klára Nováková        vs    Vendula Boháčová    0:3     (3:11, 8:11, 7:11)
Klára Nováková        vs    Sofie Hausknotzová  0:3     (8:11, 11:13, 3:11)
Klára Nováková        vs    Tereza Stejspalová   3:0     (11:5, 11:7, 11:6)

První s Vendy, taťka nervy na pochodu při horší volbě úderů od Klárky :-). Ovšem druhý set Klári byl vážně skvělý. Vydala jsi ze sebe, vše co jsi měla a po dobu jednoho setu, ses stala Vendy kvalitní soupeřkou, držela jsi ji velmi slušně vzadu a sice jste se dopředu tolik nedostaly, ale o tolik to bylo diváky atraktivní, protože výměny jste měly hezky dlouhé :-). V posledním už došla energie a vykazily jste se hodně obě dvě, ale ten druhé den z to stál, takže máknout více na pohybu a dropech a bude to fajn :-).
Mě teda poslala do háje zatím vždy jen Barča Brodová a to když byla podobně stará jako ty, takže mi vlastně chybí, když někdo odejde v půlce rozhovoru pryč :-D. Díky Klári za zavzpomínání na staré časy :-D. Nicméně na kurt jsi nastoupila nabitá energií, ale ta nevydržela tak dlouho jak bychom potřebovaly. Sofi vydrží běhat o něco déle než ty, tak je třeba hrát chytřeji a volit energii úderu. Ty jsi razantní hráčka, ale to stojí fůru sil bejbe.
Poslední zápas byl pro Klárku snadný, až vlastně povolila víc než by měla a na diváky to mohlo působit kapánek odflinknutě. Nicméně body máš a jak chceš na kurtu vypadat je jen tvoje věc a navíc jsi už toho měla fyzicky i psychicky asi taky dost :-).

G 17    Vendula Boháčová 3. místo
Vendula Boháčová   vs    Klára Nováková        3:0     (11:5, 11:2, 11:4)
Vendula Boháčová   vs    Riana Alexová          0:3     (8:11, 5:11, 2:11)
Vendula Boháčová   vs    Marie Kubíková        3:0     (11:5, 11:2, 11:4)

Nevím, co se Vendy úplně honilo hlavou, ale v prvním setu docela seznamovačka a takový pohodovější přístup s ne vždy úplně dobrou taktikou. Ve druhém Dostala Vendy docela zabrat, ale stihla se na vysoké tempo od Klárky přizpůsobit a údery Klárce do protipohybu nebo krásnými dropy udržela své vítězství. Poslední set bych smazala z povrchu zemského raději, protože to byla střelba do co nejdříve zakončené výměny a tím obě dvě i dost kazily (smajlík zakrývající si rukama oči :-)). Klárce už došla ale fyzička a tak Vendy stačilo Klárku trošku rozběhat a vyšším dropem na jistotu zakončit.
Vendica….ty vogo….náročné na hlavu s Rianou no. Škoda, že jsi to vzdala, ale snad to zkusíš posunout v hlavě. Myslím, že není Riana až tak daleko od tebe, jak cítíš. Pojď na další s hlavou vztyčenou, sebevědomím a připraveností na to, že ten zápas bude bolet, ale třeba tě výsledek nebo průběh víc potěší. Poslední domácí zápas skončil dle předpokladů a bohužel i s drobným zraněním kotníku pro Máju, tak snad to nebude nic vážného a uvidíme se hned v týdnu na kurtu :-). Vendica gratuluju k 3. místu….i když vlastně ten koeficient se trochu navýší co 🙂
Věřím, že to zase stáhneš :-).

G 17    Marie Kubíková  4. místo
Marie Kubíková        vs    Tereza Stejspalová       3:0     (11:0, 11:2, 11:2)
Marie Kubíková        vs    Tamara Holzbauerová   0:3      (6:11, 1:11, 3:11)
Marie Kubíková        vs    Vendula Boháčová        0:3     (3:11, 4:11, 7:11)

Easy peasy :-). V prvních 5ti výměnách si Mája otestovala hráčku, která sice papírově měla být horší, ale herně člověk nikdy neví, co se za pár let změnilo :-). Vše bylo jak mělo, Mája měla hru celou dobu pod kontrolou. Dropy v nicku nádhera, a když bylo třeba, tak delší lajnička taky pomohla. Je příjemné mít takový náskok nad někým že :-).
S Tamčou to byl jasnější zápas. To chce ještě více dřiny Majas. Dobře ale, že tě to štvalo, aspoň víme, že ji chceš jednou dohnat. Je třeba být taky ale i objektivní a brát to tak, jak to je. Víme, že je Tamča výrazně lepší a netrápit e tolik prohrou. Být samozřejmě nahecovaná urvat každý bod a přibližovat se. Tolik emocí bude ale zřejmě tím, že máš tak čisté srdce Majasku.
Poslední domácí zápas skončil dle předpokladů a bohužel i s drobným zraněním kotníku pro Máju, tak snad to nebude nic vážného a uvidíme se hned v týdnu na kurtu :-). V těch emocích bylo zřejmě i trochu více než jen bolest kotníku. Ráda s tebou o tom pokecám, když budeš chtít.

B 17     Matyáš Hrubý     8. místo
Matyáš Hrubý          vs    Jan Gerstdorf            3:0     (11:5, 11:5, 11:6)
Matyáš Hrubý          vs    Daniel Svoboda         3:2     (5:11, 14:12, 7:11, 7:11)
Matyáš Hrubý          vs    František Procházka 0:3     (8:11, 7:11, 6:11)
Matyáš Hrubý          vs    Michal Jurášek          0:3     (9:11, 3:11, 2:11)

Tak první prej v pohodě, že si zkoušel shoty na Svobodu :-D.
Solidní zápas s Danem. Před zápasem působil Maty hooodně nahecovaně a až přemotivovaně, takže první setík byl takový střelecký spíše. Bylo to 50 na 50 jestli to bude super kill nebo out :-). Od druhého se už stabilizoval a jeden set byl naprosto skvělý. Maty si držel Dana v zadní části a měl minimum chyb a čekal, až chybu udělá soupeř. Fyzicky držel Maty taky slušně. Jen ta koncentrace nevydržela celou dobu a Maty prostě neodolal a musel to zashotovat a bohužel z toho byl dnes častěji out nebo nahrávka pro soupeře, takže se Dan nedal. Zajímalo by mě, jak by ten zápas vypadal, kdyby Maty neměl 3 týdenní pauzu.
S Frantou si z toho kluci dělali trochu srandu a Maty mohl soupeři sundat soupeři v průběhu zápasu stáhnout trenky, rozvázat tkaničky a svázat mu boty a dopadlo by to zřejmě stejně :-D.
Poslední zápas byla trošku nešťastná souhra několika věcí. Jednak 3 týdenní pauza moc nepomohla a jednak jsme spěchali na vlak. I když jsme si řekli, aby se Maty časem netrápil, že klidně pojedeme později, tak si myslím, že to v něm po celou dobu zápasu trochu bylo. Mírné podcenění soupeře zřejmě taky hrálo slušnou roli. Michal hrál vážně bezchybně, na zápas přišel s vysokou soustředěností a odhodláním a Maty byl v trochu jiném rozpoložení a dost chyboval. Těším se na váš příští zápas.