Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

Viki a Solňa získali: Trenérskou licenci III.třídy ČASQ

Na trenérském kurzu se sešla velmi povedená skupina, dyť rovnou polovina hráčů je umístěna na prvních třech pozicích na žebříčku. Mezi deseti odvážnými nechybělo ani FAJNE duo, Soňa a Viki. První dopoledne jsme do sebe cpali teorii za teorií, ale odpoledne už jsme se dostali i na kurt. Vařit z vody musel hned Viki, který dostal za úkol naučit jednoho z dobrovolníků voleje. Já jsem to schytal hned druhý den a učit jsem měl čtení hry.

Největší strašák byl písemný test. Poctivě jsme se učili v úterý večer u fotbalu a druhý den byli připraveni na 100% :-D. Nakonec jsme napsali všechny odpovědi na otázky Co? Proč? Kdy? Jak? a mohli se těšit na poslední zkoušku a tou byl ukázkový trénink. Viki dostal jako svěřence Adama Sinkule a měl mu zlepšit stabilitu, jestli jste někdy viděli Adama hrát, tak se teď musíte smát. Adam je občas jako takový ten nafukovací panák před autobazarem :-D. Já jsem dostal Miloše Pokorného a včasnou přípravu rakety, což u bývalého tenisty taky není úplně sranda.

První jsem to měl úspěšně za sebou já a musím říct, že to byla super zkušenost a bylo hezké si z ostatními hráčemi vyměnit zkušenosti a názory a debatovat o squashi zase z jiného pohledu. Viki to samozřejmě taky zvládl výborně a naši svěřenci se mohou těšit na nové tréninkové věci 🙂

 

Jakub Solnický

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739