Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

VÝSLEDKY VÁNOČNÍHO TURNAJE SQUASHE a BADMINTONU

4 měsíce utekly jako Maro běhá rychle po kurtu a v pondělí před vánočními svátky se uskutečnil ve sportovním centru FAJNE VÁNOČNÍ TURNAJ squashové a badmintonové akademie.

Jako se již stalo tradicí, turnaje se zúčastnilo mnoho sportovních nadějí, ale také velice početné obecenstvo z řad rodičů, kteří mohli shlédnout, jak se jejich dítěti sportovně vede.

Na programu byl squashový turnaj jednotlivců a badmintonový turnaj čtyřher.

Hrálo se tzv.“Švýcarem“, kde se nehrálo podle kategorií, ale hráli všichni proti všem – malí, velcí, šikovní, začínající, hodní, nehodní apod.

Všichni předváděli statečné souboje, kdy na prvním místě nebylo vyhrát, ale pokusit se ukázat nějakou naučenou dovednost před zraky svých trenérů a diváků.

Na jednom kurtu byl např. slyšet řev, kdy jeden z hráčů svůj nepovedený míček nenechal jen tak a řval po něm jako král zvířat. Takže jsme měli ve FAJNE i zvířátko ze ZOO 🙂 :).

Další třeba použil raketu jako kladívko, asi byla poškozena parketa na podlaze, tak ji hned opravil. 🙂

Takže vidíte, že ve sportovním centru se neučí děti jenom sportovat, ale učí se i jiným dovednostem, které třeba uplatní v dospělejším věku.

Pro nejmenší, kteří ještě nenašli odvahu pro souboje na kurtu, byl připraven kurt plný skoků, kliček, kudrlinek a terčů, kde předváděli své odhodlání všechny překážky zdolat na tisíc procent.

Celý turnaj se vedl v duchu fair play, kdy na urputné souboje dohlíželi trenéři a vlastně všichni přítomní z řad doprovodu.

Pohodovou vánoční atmosféru ještě podpořily neskutečně dobré pochutiny, které připravily maminky, možná i pečící tatínkové.

Dělalo to sice trošku starost organizátorům, protože hráči místo, aby již hráli své zápasy, ochutnávali u stolu všemožné dobroty, ale díky tomu tuto tradici určitě měnit nebudeme a už teď se těšíme na další společnou akci s těmito pochutinami.

Na Vánoční stromeček hráči věšeli přání pro trenéry a někteří byli tak hodní, že pro trenéry vyrobili i dárečky, což nás u srdce velmi zahřálo :).

Nejakčnější fotky, bylo možné provést ve FOTOKOUTKU s bláznivými rekvizitami :).

Na závěr byli spokojeni nejenom hráči, kteří své zápasy vyhráli, ale všichni zúčastnění malí i velcí junioři, kteří si parádně zasportovali a navíc si odnesli pod stromeček další náramek, který jim doplní sbírku náramků potřebnou pro závěrečnou odměnu na konci sportovní sezóny.

Děkujeme všem sportovcům a doprovodu za účast a těšíme se na další akci „Dětské akademie“

FOTO KLIKNOUT ZDE

Výsledky níže :), byli jste vážně skvělí 🙂

 

 

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739