Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

4. společná akce – Fotbalový trénink na Bazalech s trenéry Baník Ostrava 24.5.2023

Foto z akce ZDE
Video sestřih z akce ZDE

Ve středu 24.5. jsme se dostali na posvátnou půdu Baníku Ostrava, kde nás přivítal maskot Baníku BazalBub !!!
Místní trenérky, trenéři a hráčky 1.ligy žen nám připravili fotbalový trénink hravou formou, jak jsem zvyklí. Takže i když jsme se někteří s fotbalovým míčem setkali poprvé, tak jsme to zmákli.

Borka dne se stala Verča Pospíšilová za dravost a nejvyšší výkop až za betonovou 10metrovou zeď Bazalů :-D.
Borcem dne byl Alex Rosa, protože je sice malej, ale extra šikovnej 😊.

Trenérky z Baníku si každá vybraly sportovce, kteří je nejvíce zaujali a odměnili je drobnou cenou. Mezi šťastlivci byla Tereza Tichá, Jana Brodová, Elen Gebauerová, Ondřej Bosák, Mikoláš Vček, Matteo Bolom, Nikol Kubíčková, Marek Frýdl, Adam Szarowski, Richard Besta

 

Nejstarší holky ve složení Elen, Janča, Terka, Kája, Niki a Matyho (dobře tak holky a jeden kluk 😊) se měli trefit do té největší brány, ale byli tak mimo, až jsme byli dojatí a rádi, že se squashovým míčkem jim to jde podstatně lépe 😊.

Nejroztomilejší tým holek od Somči proměnily fotbalové hřiště ve vybíjenou, ze Somči ten nejzajímavější terč a svými přesnými výkopy mu dokonce rozcuchaly jeho pracně připravený účes a všichni víme, že u něj má každá vlas své přesné místo, takže poklona holkám.

Kača Stuchlíková už si jeden míč donesla s sebou na bříšku a se svým týmem v čele s Denisem Aktidisem, Kiki Turkovou a Verčou Pospíšilovou dávali na zadek (respektive do zadku) i Baníkovským fotbalistkám.

Na slalomu exceloval Alex Rosa svou precizností a po střeleném gólu měl zase nejlepší volnou disciplínu v podobě kotoulu Jakub Černoch 😊.

Tým největších lamačů dívčích srdcí v čele s Patrikem Závackým prokazoval nejlepší výsledky, když z 50ti pokusů dokonce 2x trefili nafukovacího panáka. Je třeba je zase pochválit, že měli velké ambice a stříleli z velké zvzdálenosti. Franta Česlík a Jáchym Kiša byli nakonec prvními úspěšnými střelci.

Stopery vedl 4 letý Mikeš, který stopoval míč čím se dalo, jen místy ho převálcovali starší kluci Honza Blahuta a Marek Frýdl, kteří míč o něco lépe zpracovali.

Anežka Smetanová si přivedla jako posilu bráchu, který ji v mezičasech učil kličky, ale na přesnost Barči Brodové, které neuvěřitelným citem nebo haluzí (jak chcete 😊) trefila jako první brankovou čáru, při hře petang s fotbalovým míčem – míč nejblíže kopnutý k čáře vyhráva. Ostatní, jako například Emma Blahová se snažili použít různé foukací a modlící techniky, aby s emíček ještě o něco poposunul :-D.

Solňův UNDER ARMOUR tým makali víc, než sami čekali, viď Marku Rybníčku :-D. Zřejmě je motivovaly svaly, které si Solňovi rýsovaly pod jeho upnutým dresem a chtěli je mít taky takové 😀 Samuel Knypl se původně neměl akce účastnit, ale jeho fotbalové srdce se vzbouřilo a do tréninku dal nakonec úplně vše 😊.

 

Všem sportovcům moc děkujeme a těšíme se na Závěrečný turnaj 17.6.2023
Za tým trenérů
Klára

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739