Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

REPORT 3. SPOLEČNÁ AKCE – ATLETIKA 11.4.2022

Video sestřih akce ZDE
Foto z akce ZDE

V Pondělí odpoledne proběhla 3. společná akce squashistů a badmintonistů a 80 sportovců se vydalo do Vítkovic do atletické haly.
Pro sportovce bylo připraveno 6 atletických disciplín, které si všechny postupně vyzkoušeli.

V horní části haly byly rozmístěny 3 disciplíny.

Na oválu si sportovci zkusili štafetu s Tadeášem, který občas sportovcům ztížil písknutím. Po písknutí si sportovci okamžitě museli sednout na zadek a až poté mohli pokračovat ve štafetě.

Trenérka Kača měla na starost překážky, tady jsme trochu experimentovali s přeskoky, kdy sportovci jednou překážku přeskočili a druhou podlezli. Největší problém s podlézáním měli starší sportovci, který většinou spíš zbořili překážku :-D.

Největší souboj byl na gymnastice. Hráli jsme o to, kdo vydrží nejdéle ve stojce. Do souboje se zapojila i Kača, která potřebovala nejvíc pokusů na stojku. ????

V dolním tělocvičně, v tzv. tunelu, byly zbylé 3 disciplíny.

U skoku do dálky dohlížel na nejdelší skok zkušený Pavel.

Naopak u skoku do výšky byl náš “největší” trenér Maro. U této zastávky si sportovci zkoušeli přistání na velké měkké matraci. Nejvíc toto stanoviště ocenili naši nejmenší, kteří to využili na 100%, a byl problém je dostat na další stanoviště.

Poslední disciplína byl start z bloku, kde rozhodčím byl Honza, který vyzkoušel zdatnost sportovců. Starty zpestřil zvláštními pozicemi, jako je start z planku, z kolen, z pozice stromu a mnoho dalšího.

Největším borcem se stal Daniel Krajča, který předvedl neuvěřitelné dovednosti na gymnastice. Naopak největší borkou se stala Elen Matlochová ,která si získala srdce našich trenérů a to hlavně její snaživostí a šikovnost na všech disciplínách.

Všem sportovcům moc děkujeme za nevídané kreace a nadšení do každé lumpárny 🙂

Za celý tým FAJNE
Barča Brodová

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj