Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

REPORT 3. SPOLEČNÁ AKCE – ATLETIKA 11.4.2022

Video sestřih akce ZDE
Foto z akce ZDE

V Pondělí odpoledne proběhla 3. společná akce squashistů a badmintonistů a 80 sportovců se vydalo do Vítkovic do atletické haly.
Pro sportovce bylo připraveno 6 atletických disciplín, které si všechny postupně vyzkoušeli.

V horní části haly byly rozmístěny 3 disciplíny.

Na oválu si sportovci zkusili štafetu s Tadeášem, který občas sportovcům ztížil písknutím. Po písknutí si sportovci okamžitě museli sednout na zadek a až poté mohli pokračovat ve štafetě.

Trenérka Kača měla na starost překážky, tady jsme trochu experimentovali s přeskoky, kdy sportovci jednou překážku přeskočili a druhou podlezli. Největší problém s podlézáním měli starší sportovci, který většinou spíš zbořili překážku :-D.

Největší souboj byl na gymnastice. Hráli jsme o to, kdo vydrží nejdéle ve stojce. Do souboje se zapojila i Kača, která potřebovala nejvíc pokusů na stojku. ????

V dolním tělocvičně, v tzv. tunelu, byly zbylé 3 disciplíny.

U skoku do dálky dohlížel na nejdelší skok zkušený Pavel.

Naopak u skoku do výšky byl náš “největší” trenér Maro. U této zastávky si sportovci zkoušeli přistání na velké měkké matraci. Nejvíc toto stanoviště ocenili naši nejmenší, kteří to využili na 100%, a byl problém je dostat na další stanoviště.

Poslední disciplína byl start z bloku, kde rozhodčím byl Honza, který vyzkoušel zdatnost sportovců. Starty zpestřil zvláštními pozicemi, jako je start z planku, z kolen, z pozice stromu a mnoho dalšího.

Největším borcem se stal Daniel Krajča, který předvedl neuvěřitelné dovednosti na gymnastice. Naopak největší borkou se stala Elen Matlochová ,která si získala srdce našich trenérů a to hlavně její snaživostí a šikovnost na všech disciplínách.

Všem sportovcům moc děkujeme za nevídané kreace a nadšení do každé lumpárny 🙂

Za celý tým FAJNE
Barča Brodová

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739