Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

REPORT BADMINTON – 3.kolo ligy družstev 15.1.-16.1.2022

O víkendu se hráči Ostrava badmintonu klubu zúčastnili posledního kola 3. ligy soutěže družstev. Ačkoliv se naše hlavní opora a kapitán družstva Pavel Česlík nemohl zúčastnit, zbytek výpravy se jel porvat o co nejlepší výsledky!

Nečekala nás žádná procházka růžovým sadem, ale pořádná řehole. V prvním utkání jsme narazili na velice silný tým SK Vitality a v kolem druhém nás čekala domácí Olomouc.

OSTRAVA BADMINTON KLUB – SK Vitality  1:7
V prvním utkání dokázala zazářit pouze Gabča Šebestová, která si poradila se soupeřkou výsledkem 2:0 na sety. Zbytku výpravy první zápasy úplně nevyšly. Šla vidět počáteční nervozita, se kterou jsme se nedokázali vypořádat.

OSTRAVA BADMINTON KLUB – Olomouc C  3:4
V druhém utkání s Olomoucí to začalo velice nadějně, když jsme dokázali vyhrát zápas prvního singlu a vzhledem k slabší účasti Olomouce jsme měli výhodu skreče pánské čtyřhry společně se třetí pánskou dvouhrou.
Stačilo nám vyhrát pouze jeden další zápas, abychom bodovali. Když už to vypadalo, že by ten poslední osudný bod mohly získat Gabka s Natkou ve čtyřhře, ve třetím setu jim zkolabovala hlava a bohužel nedokázali zápas dotáhnout do vítězného konce.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří se tohoto posledního krizového kola zúčastnili, sice se nám nepodařilo bodovat, ale výkony s nasazením byly v absolutním pořádku!
Jak by řekl náš víkendový debutant Martin Škubala: Každý den není posvícení.

 

Tak zase příště
Ondra Demel

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739