Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

REPORT BADMINTON – družstva 19.3.2022

Dnes 19. března jsme vyjeli s celým FAJNE týmem do Olomouce, kde jsme si byli vybojovat postup v play-off do vyšší ligy! Na toto kolo družstev se probojovalo celkem šest týmů. Vzhledem k ceně benzinu jsme byli nuceni se nacpat do jedné, perfektně udržované Škody Octavie! Chyběl nám klíčový hráč Pavel, který opět na chvíli odložil raketu a vyměnil je za lyže. Naopak se nám stal neočekávanou  a milou podporou bývalý trenér Fajne Honza Bystroň, který teď studuje a žije v Olomouci.

Badminton Akademie “D” – Ostrava badminton klub – 4:4

Klíčový zápas nás čekal čekal hned v 9:00, ve kterém jsme nastoupili proti Olomouci “D”. Celé utkání probíhalo ve velice přátelském duchu, vedoucí domácích Petr Jedzok nás přivítal a připravil na velice vyrovnanou bitvu. A bylo to tak! Utkání skončilo stavem 4:4. Maro předvedl nádherný výkon v singlu, kde zdolal soupeře nejtěsnějším možným stavem v posledním možném setu 23:21. Super práce, odvrátit matchball není jenom tak. Bohužel ani tato bojovnost nám nestačila, jelikož součet setů Olomouce hovořil v jejich prospěch.

Utkání Badminton Klub Omega – Ostrava badminton klub – 6:0

Po velice těsné a smolné prohře jsme si šli ještě ťuknout zápas o konečné pořadí, konkrétně 5-6 místo. V tomto utkání jsme byli  favoriti a svou pozici jsme zvládli potvrdit. Utkání jsme ovládli 6:0, s tím, že zbytek zápasů se vzhledem k rozhodnutému výsledku už nedohrával.


 

Přestože jsme do každého utkání nastupovali s mínusovým bodem ze skreče druhého pánského deblu, tak jsme viděli pěkné výkony, bojovnost a za mě panovala i přes mírné zklamání z prvního utkání spokojenost.

Do další sezony potrénujeme a bude to naše!

Díky moc, Ondra Demel

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739