Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

REPORT BADMINTON – družstva 19.3.2022

Dnes 19. března jsme vyjeli s celým FAJNE týmem do Olomouce, kde jsme si byli vybojovat postup v play-off do vyšší ligy! Na toto kolo družstev se probojovalo celkem šest týmů. Vzhledem k ceně benzinu jsme byli nuceni se nacpat do jedné, perfektně udržované Škody Octavie! Chyběl nám klíčový hráč Pavel, který opět na chvíli odložil raketu a vyměnil je za lyže. Naopak se nám stal neočekávanou  a milou podporou bývalý trenér Fajne Honza Bystroň, který teď studuje a žije v Olomouci.

Badminton Akademie “D” – Ostrava badminton klub – 4:4

Klíčový zápas nás čekal čekal hned v 9:00, ve kterém jsme nastoupili proti Olomouci “D”. Celé utkání probíhalo ve velice přátelském duchu, vedoucí domácích Petr Jedzok nás přivítal a připravil na velice vyrovnanou bitvu. A bylo to tak! Utkání skončilo stavem 4:4. Maro předvedl nádherný výkon v singlu, kde zdolal soupeře nejtěsnějším možným stavem v posledním možném setu 23:21. Super práce, odvrátit matchball není jenom tak. Bohužel ani tato bojovnost nám nestačila, jelikož součet setů Olomouce hovořil v jejich prospěch.

Utkání Badminton Klub Omega – Ostrava badminton klub – 6:0

Po velice těsné a smolné prohře jsme si šli ještě ťuknout zápas o konečné pořadí, konkrétně 5-6 místo. V tomto utkání jsme byli  favoriti a svou pozici jsme zvládli potvrdit. Utkání jsme ovládli 6:0, s tím, že zbytek zápasů se vzhledem k rozhodnutému výsledku už nedohrával.


 

Přestože jsme do každého utkání nastupovali s mínusovým bodem ze skreče druhého pánského deblu, tak jsme viděli pěkné výkony, bojovnost a za mě panovala i přes mírné zklamání z prvního utkání spokojenost.

Do další sezony potrénujeme a bude to naše!

Díky moc, Ondra Demel

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj