REPORT SQUASH – turnaj juniorů A, 13.1-14.1.2024 SC FAJNE

Video sestřih turnaje  ZDE
Celkové výsledky       ZDE

Video stream sobota  ZDE

Video stream neděle  ZDE

Poslední turnaj juniorů A před Mistrovstvím ČR juniorů ve squashi zajistilo na FAJNE živou atmosféru po celý víkend.
Nasbírat poslední body, zkušenosti a hurá na republiku. Nováčkem juniorských turnajů byla za OSTRAVA SQUASH KLUB Magda Kosíková, která bojovala, co to šlo.
Naopak někteří zkušení si mohli stoupnout rovnou na bednu, jako pan Patrik Závacký, kterému gratulujeme jak k 18.tým narozeninám tak i k 2.místu.
Vítkovi Viziblovi a Leonovi Weidenhausenovi ke 4. místu a vůbec všem hráčům, k podaným výsledkům, protože každý makal, jak jen mohl.
Za víkend bylo odehráno 262 zápasů, ke kterým přispělo 12 hráčů z našeho klubu. Bohužel Janča Brodová nás nemohla reprezentovat.
Ač je vaření její silnou stránkou, tak tentokrát se to v sobotu nepovedlo a olej jí způsobil dočasné pirátské vidění, což se na druhý nejrychlejší sport na světě moc nehodí a tak raději odpočívala.

B 11    Vítek Vizibla        4. místo
Vítek Vizibla                    vs              Tobiáš Novosad                           3:0 (11:1, 11:1, 11:2)
Vítek Vizibla                    vs              Antonín Pekárek                          3:1 (11:4, 5:11, 11:1, 11:5)
Vítek Vizibla                    vs              Jan Šimek                                   1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 2:11)
Vítek Vizibla                    vs              Martin Leon Zoubek                     2:3 (11:6, 5:11, 9:11, 11:7, 2:11)

Zahajovací utkání turnajového víkendu se odehrálo na kurtu č. 1, což je z turnajového stolečku nejméně dostupný kurt, fakt kdo to plánoval. Takže rychlá návštěva Muťase u kurtu, pokývání hlavou s tatou, že je vše ok a Vítek to zvládne a jak se odkývalo, tak se stalo,.
2. zápas naplánovaný na kurtu č.4, který je streamovaný, takže bude videorozbor ;-). Minule to bylo v Brně s Tondou 3:0, tady první set taky v pohodě. Takže Vítek nastupoval do druhého setu už jako že není co řešit, ale Tonda se kousnul a srovnal na 1:1. Vítek zabral a postup do semi byl tam.
Semi s Honzou přineslo už fakt hru squash. Honzik si do Ostravy přivezl formu a celý turnaj nakonec vyhrál, takže prohrát s vítězem turnaje nevadí a dát mu set se dost cení.
Zápas o placku Vítka trošku stresuje. Marťase v Brně minule 3:0 a tady první set vítězný, takže podobně jako s Tondou se Vítek už viděl v cíli, ale tak jednoduše to ve sportu nefunguje a soupeři bojují a nechtějí prohrávat (kupodivu). Nakonec to Vítkovi doma těsně uteklo, ale nevadí, jak říká Joe: já se (jako Vítek) vrátím a se mnou přijde squash 🙂 a tomu u Vítka věříme.

B 15    Ondřej Zapletal   13. místo
Ondřej Zapletal               vs             Martin Kurka                               3:0 (11:3, 11:1, 11:3)
Ondřej Zapletal               vs             Mikuláš Dufek                             0:3 (1:11, 3:11, 0:11)
Ondřej Zapletal               vs             Dominik Fukar                            0:3 (13:15, 0:11, 4:11)
Ondřej Zapletal               vs             Jakub Schorník                           3:0 (11:4, 11:8, 11:6)
Ondřej Zapletal                vs             Tomáš Tošovský                        3:0 (11:8, 11:3, 11:5)

První zápas byl pro Ondru spíše v tréninkovém režimu. Protihráč byl squashově méně zkušenější, a tak se Ondrovi snažil míčky vracet a vydržet s ním alespoň chvíli ve hře. Ondra si slušně udržoval vedení v setu a rozehrával se na mnohem těžší zápas, který následoval.
Zápas proti zkušenému Mikulášovi Ondra odehrál perfektně. Ač by člověk z počtu odehraných míčů v setu toto nepředpokládal, celý zápas byl plný dlouhých výměn, které Ondrovi vyhovovaly a soupeři v některých chvílích velmi dobře oponoval. Mikuláš a jeho perfektní zakončování míčů bohužel Ondrův výkon přehráli.
Ondrovi stále zbylo pár sil a v třetím zápase byly moc potřeba. V něm totiž síla vedla a že té síly protihráč do zápasu dával! Ondra se trochu podřídil stylu hry a začal do míčků taktéž dávat hodně síly. První set to vypadalo na dlouhý boj, v druhém pak Ondrovi viditelně docházely síly. Třetí set ale nastavil jiný mindset a malinko hru zvolnil a pokusil se tak naposledy soupeři znepříjemnit hru. Poslední set pak, bohužel, padl ve prospěch druhého hráče.
Předposlední zápas hrál Ondra velmi zodpovědně, až na druhý set, kdy se chtěl mamce ukázat, že umí i občas vymyslet zbytečnosti. Ondra také mezi každou výměnou stihl upravit vlasy, jelikož mu to po 3 zápasech dostatečně nedrželo :D. Příště bez výmyslu a s lepším tužidlem.
Úplně poslední zápas celého hracího dne odehrál náš Ondra s velkou jistotou, ale také s velkou únavou. Soupeř se celý zápas perfektně snažil a občas Ondrovi hru znepříjemňoval těžkými boasty. S těmi si ale Ondra ve většině případů poradil a dovedl svůj poslední zápas dohrát do zdárného konce. Velká gratulace!

B 15 Lukáš Procházka     16. místo
Lukáš Procházka       vs           Bye
Lukáš Procházka      vs            Jiří Hartmann            0:3 (0:11, 3:11, 1:11)
Lukáš Procházka      vs            Benedikt Bořil           0:3 (3:11, 2:11, 3:11)
Lukáš Procházka      vs            Tomáš Tošovský       0:3 (2:11, 5:11, 3:11)
Lukáš Procházka       vs           Jakub Schorník        0:3 (5:11, 4:11, 5:11)

První zápas byl hned proti velmi silnému soupeři. Lukyho pozitivní náladu z turnaje ale nezkazila ani prohra, ani evidentní nezájem soupeře a za to má můj obrovský obdiv. Ačkoliv byla jeho snaha viditelná, nedařilo se mu soupeři míčky vracet, a proto zápas skončil za stavu 0:3.
Do druhého zápasu vstoupil Luky s tím, že moc neví, co čekat. Po rozehrávce rychle zjistil, že to, co dal do prvního zápasu bude muset vynásobit minimálně třemi 😀 Po prvním setu jsme malinko uklidnili ruce a pokusili se zaměřit se na základní věci, jako soustředit se na každý míč a hrát hlavně od hráče. Luky byl malinko pod tlakem, jak se blížil konec zápasu. Ten nakonec přišel poměrně rychle, ale Lukymu ani tak nespadl úsměv z tváře.
Třetí zápas následoval po asi hodinové pauze. Tento zápas, ač se to nemusí zdát z výsledku, byl asi nejvíce vyrovnaný ze všech Lukyho zápasů. Luky byl klidný a zaměřoval se jen na ty důležité věci. Občas až rozhodil soupeře svou soustředěností a snahou doběhnout každý míček. V tomto zápase se zdálo, že ze sebe vytáhl již maximum. Čekal nás ale ještě jeden!
Čtvrtý, poslední, a taky večerní pozdní zápas. Čekací doba na tento zápas byla již trochu delší než na ostatní zápasy přes den. Síly už nám malinko scházejí, ale i tak jsme nějaké zbylé našly a nechali je v tomto zápase. Ačkoliv úspěšnost tohoto turnaje byla menší, než by mohla být, Luky byl jako vždy stále usměvavý a myslím, že nakonec i spokojený se svým výkonem. 🙂

B 15 Matyáš Závacký      6. místo
Matyáš Závacký               vs             Bye
Matyáš Závacký               vs             Vojtěch Valovič                         3:0 (11:1, 11:1, 11:1)
Matyáš Závacký               vs             Dominik Novák                         0:3 (6:11, 8:11, 6:11)
Matyáš Závacký               vs             Max Pelikán                              3:2 (9:11, 11:5, 11:5, 10:12, 11:3)
Matyáš Závacký               vs             Jakub Novák                             wo.

První zápas taková rozcvička a aktivace.
Na dvojčata neumíme najít recept, pracujeme na tom a věříme, že se to povede. V zápasech chybí taková určitá lehkost. Holt zatím jsou dvojčata lepší.
S Maxem vždy boj a navíc se Max zlepšil a hlavně zklidnil, takže nic jednoduchého. Maty se nechal až v některých chvílích až moc pohltit hrou a přestal přemýšlet, ale nakonec to zvládl.
Před lyžákem se nechtěl Maty úplně dorasovat. S Maxem měl nějaký špatný došlap a ozvala se Achilovka, tak to pro jistotu nechal Maty v klidu.
Užij si lyže, nezraň se a po návratu se do toho zase opřem. Jako ne že se opřem o stěnu 😉

B 15 Matouš Ujfaluši ml.         18. místo
Matouš Ujfaluši ml.         vs                Jakub Schorník             0:3 (10:12, 8:11, 1:11)
Matouš Ujfaluši ml.         vs               Ondřej Zápeca               3:2 (11:8, 12:10, 10:12, 9:11, 12:10)
Matouš Ujfaluši ml.         vs               Thomas Koukola            0:3 (5:11, 4:11, 8:11)

Maty a jeho první zápas na prvním oficiálním áčkovém turnaji juniorů. Už při rozehrávce bylo viditelné, že soupeř má za sebou zápasů více, a tedy i malinko více zkušeností. Maty se tímto nenechal zviklat a nastoupil do prvního setu s nadšením. Tento set byl nejen hezký na pohled, ale dokonce si Maty vybojoval až 2 gameboly. Ty poté bohužel ztratil, ale dalo mu to dostatek odvahy dohrát zápas pečlivě až dokonce.
Druhý zápas byl pro Matyho hned od začátku přívětivější. Ondra Zápeca je náš bývalý hráč, a tak zápas nebylo vůbec jednoduché sledovat. Maty vycítil hned v prvním setu, že Ondra je hratelný, a tak si hlavu nastavil tím správným směrem k výhře. Ondra ale není začátečník, a i on má své kvality… To Maty zjistil až ve třetím setu, který byl prvním zlomem zápasu. Čtvrtý set pak následoval v podobném duchu v jeho neprospěch. Pátý set Maty extra zabojoval a ač to už bolelo, tak svou hru zklidnil a dokázal poslední set urvat za stavu 12:10. Krásný zápas plný emocí!
Poslední zápas byl již tzv. na pohodu. 🙂 Maty hned od prvního míčku věděl, do čeho jde, a i když byl soupeř zkušeným hráčem, zahráli si mezi sebou pěkné výměny. Matymu o nic nešlo, a tak jsme nastavili strategii soustředění se na podání a na dostání hráče do zadní části kurtu. Jelikož už opravdu Matymu o nic nešlo a byl perfektně klidný, tak byla vidět jeho pečlivá soustředěnost a skvělé míče. Závěrem jeho prvního turnaje jsme dnešní den zhodnotili úspěšně a oznamujeme, že máme ještě dlouhou squashovou cestu před sebou!

B 19 Patrik Závacký        2. místo
Patrik Závacký                 vs         Miloslav Vaněrka               3:1 (11:4, 11:9, 6:11, 11:8)
Patrik Závacký                 vs         Ondřej Hazucha                3:2 (9:11, 11:4, 9:11, 11:8, 12:10)
Patrik Závacký                 vs         Jan Gerstdorf                    3:2 (11:6, 11:7, 8:11, 9:11, 11:9)
Patrik Závacký                 vs         Tomáš Holinka                   0:3 (5:11, 10:12, 8:11)

Paťas nepodcenil ani přípravu a před prvním zápasem se pečlivě rozcvičil. První zápas byla znát trochu nervozita. V druhém a třetím setu zbytečně Paťas spěchal a chyboval. Naštěstí ve čtvrtém setu byl Paťas trpělivý a doved zápas do vítězného konce.
Druhý zápas, byl zápas o finálovou skupinu. První set utekl o kousek, avšak se Paťas nevzdal a druhý set vybojoval. V dalších setech bylo znát, že trochu došly síly a více jsme chybovali. Občas i Paťas zbytečně vymýšlel triky, které se mu většínou nevyplatili :D. Ale jakmile si hlídat délku balonů(hlavně ze předu), tak to bylo znát a Ondru dostával více podtlak. Byl to moc pěkný zápas, kdy Paťas bojoval a zasloužil si tak účast ve finálové skupině.
První dva sety ve třetím zápase super, trpělivě a Honza kazil. Od třetího setu nám začala chybět trochu délka sem tam to byla taková přestřelka přes T a to byla voda spíše na soupeřův mlýn, teda raketu. V pátém setu boj jak sfiňa a vyšlo to, super.
V posledním zápase nohy jako beton a spokojenost s předchozími zápasy udělaly své, ale i přes to Paťas podal výborný výkon a zaslouženě vyskočil (no to je možná trochu přehnané) na bednu. Turnaj se Ti povedl. Gratulace

NEDĚLE 14.1.2024  kat. B13, G13 B17, G19

BU13   Adam Jackanin  22 . místo
Adam Jackanin                 vs                  Jan Šimek                                 0:3 (5:11, 3:11, 2:11)
Adam Jackanin                 vs                  Michael Kopciuch                     1:3 (11:9, 4:11, 10:12, 2:11)
Adam Jackanin                 vs                  Maksym Devyatka                    3:0 (11:3, 11:2, 11:5)
Adam Jackanin                 vs                  Vojta Kašpařík                          1:3 (11:7, 9:11, 5:11, 6:11)

1.zápas byl s Honzou, který vyhrál v sobotu kategorii do 11 let, takže zkušený hráč. Adamovi jsem to raději neříkala, ať má čistou hlavu 😊. Makal do každého míče, to je důležité. Výborný příjem z voleje na FH, který soupeř ani jednou nevzal, takže hned jak jsem mu ho pochválila, tak se v posledním setu přestal dařit že 😊. Jedeme, jedeme…
2.zápas s Michaelem byl vyrovnaný a emoce od Adama lítaly nahoru dolů a podle toho se mu dařilo. Čím větší nervozita, tím více kazil, což byla škoda, protože měl rozhodně šanci na výhru, jen si hlídat lépe ty míče, které hrát umíme.
3.zápas dal Adamovi prostor i přemýšlet nad taktikou a hned využil dropy ve své hře, ale soustředěnost mu prostě lítá, je to divočák, ale to přijde s vyhraností na turnajích. Rozhodně je to fair play hráč a dává body soupeři, i když nemusí :-D.
4. zápas byl soustředěností nejlepší ze všech. Už jsme se pochopili i takticky :-D. Takhle potřebujeme makat každý zápas od prvního míče. Dnes dobrý výkon Adame :-).

BU13   Leon Weidenhausen  4. místo
Leon Weidenhausen      vs         Tobiáš Kania                                    3:0 (11:0, 11:0, 11:1)
Leon Weidenhausen      vs         Jan Šimek                                       3:1 (8:11, 11:5, 11:7, 11:7)
Leon Weidenhausen      vs         Tadeáš Kvěch                                  0:3 (3:11, 3:11, 6:11)
Leon Weidenhausen      vs           Filip Varga                                      2:3 (7:11, 11:8, 9:11, 11:5, 6:11)

1.zápas byl procházka růžovým sadem, šťastný to los pro Leona :-).
2.zápas byl o poznání náročnější. Ujasnili jsme si, že než přijde na řadu zápas s Tadeášem, tak je třeba odmakat ještě zápas s Honzíkem jako jedničkou v ktagorii B11. Leon měl z počátku velmi navrch a klasicky při větším bodovém náskoku začal zvolňovat hru, takže soupeř získal první set. Potom už jsme drželi soustředěnost víceméně pořád až na pár drobných výkyvu a díky neustálému tlaku na soupeře, Leon vyhrál. Dobrá práce
3.zápas se nesl ve znamení nervozity. Tadeáš je těžký protihráč, ale Leon se snažil do posledního míče, bohužel nervozita byla tak silná, že většina míčů byla nepřesná a spíše Tadeášovi nahrával. Poslední set byl nejlepěí, kdy lajny lítali za podávací čtverec a Tadeáše dostal z téčka. Do příště musíme nacvičit rychlejší reakci a hned to půjde vyrovnanější zápas.
Zápas o 3. místo! Leon z počátku vypadal, že se mu do toho ani moc nechce a první set tak nějak odpinkal, ale zřejmě to byla jen skrytá nervozita. Tak moc chtěl vyhrát, až někdy příliš tlačil na pilu, potom zase málo. Chtělo by to stabilnější postoj k zápasu, klid v hlavě a soustředit se. Leon má obrovskou výhodu ve své razanci, ale asi to píšu pokaždé…chtělo by to fyzičku a trochu se mrknout na jídelníček, ať se cítí na kurtu lépe.
Každopádně ! Skvělá práce ! 4. místo na posledním áčku před MČR je výborný výkon !

BU13   Tobiáš Tománek   9. místo
Tobiáš Tománek              vs               Jan Zapletal                              3:0 (11:2, 11:7, 11:2)
Tobiáš Tománek              vs               Michael Noel Zoubek                0:3 (8:11, 5:11, 1:11)
Tobiáš Tománek              vs               Tomáš Vavřík                            3:0 (11:4, 11:7, 11:6)
Tobiáš Tománek               vs                Alex Nosek                              3:0 (11:7, 11:9, 11:3)
Tobiáš Tománek               vs                Filip Moltaš                              0:3 (7:11, 2:11, 8:11)

1.zápas si zahráli domácí hráči spolu. Trenéři tedy radit nemohli, aby to bylo spravedlivé a kluci museli přemýšlet nad hrou sami, což je vlastně pro ně nejpoučnější 🙂
2.zápas s Michaelem byl velmi těžký. Tobik makal do každého míče, jen škoda, že nevyužíval dropů do hry, aby si ulehčil. Tatínek klasicky coachuje a s tím se těžko pracuje. Snad jen můžu za sebe poradit s tím, že technické věci se v průběhu zápasu těžko mění a lepší je probírat strategii. Snad mi tuto vetřelou informaci prominete :-).
3.zápas s Tomášem byl Tobík trpělivější a přesnější, než soupeř, a to přineslo své ovoce v podobě vítězství 3:0.
4. pořád nám hapruje ten zadní backhand, ale bojovností to dokážeme nahradit a po prvních dvou vyrovnaných setech, měl Tobik už třetí set pod kontrolou
5. Filip je těžký soupeř a moc šikovný hráč. Na kurtu má zkrátka ještě větší přehled a jisté údery. Tobik rval, bojoval, ale Filip je holt lepší.
Dobrý turnaj, fajn hra. Zkusíme vymyslet ještě nějaký trénink navíc abychom se posunul o kousek dál.

BU13  Jan Zapletal  17. místo
Jan Zapletal                 vs                     Tobiáš Tománek                 0:3 (2:11, 7:11, 2:11)
Jan Zapletal                 vs                     Vojta Kašpařík                   3:0 (11:3, 11:1, 11:4)
Jan Zapletal                 vs                     Ondřej Němec                   3:0 (15:13, 11:3, 11:4)
Jan Zapletal                 vs                      Petr Šopík                         3:0 (11:4, 11:4, 11:4)

2.zápas s Vojtou byl pohodovější, ale pořád je potřeba koncentrace a připravovat se n těžší soupeře v dalších kolech.
3.zápas s Ondrou se vylepšoval od prvního setu a poslední byl díky vysokému podání byl už nejlepší. Fyzicky měl Honzík určitě výhodu a občas si výměny opravdu vyběhal. Ještě se zaměřit na lepší hru do zadní části kurtu a bude to moc fajn.
Poslední zápas jsem nestihla vidět, ale dle bodů tuším, že to bylo od prvního setu úplně v pohodě. Tímto vyhrál Honzík spodního pavouka a šlo vidět, že je si na tomto turnaji už jistější.

BU13  Vítek Vizibla   7. místo
Vítek Vizibla       vs                       Ondřej Němec                 3:0 (11:4, 11:5, 11:3)
Vítek Vizibla       vs                       Alex Nosek                      3:0 (11:4, 11:5, 13:11)
Vítek Vizibla       vs                       Filip Varga                       0:3 (4:11, 5:11, 8:11)
Vítek Vizibla       vs                       David Varga                    1:3 (3:11, 15:13, 2:11, 2:11)
Vítek Vizibla       vs                       Tobiáš Vintr                       3:0 (11:3, 13:11, 11:3)

Jasná domluva před prvním turnajem v kategorii do 13 let. Hele no stres ještě budeš dva roky v 11, tak tady for fun. No nevím, jestli Vítek ví, co je for fun, protože vletěl do turnaje jako uragán a první hráče vyprovodil z kurtu třínulkou. To samozřejmě našeho živla nakoplo, takže s Filipem Vargou to už bylo trošku s nervičkami. Je ale potřeba říct, že Filip byl v tomto zápase lepší a přesnější.
No a hned po Filipovi druhý Varga. Svělý zápas, hlavně druhý set nahoru a dolů, tady bylo vše, co se očekává o zápasu dvou bojovníků v této kategorii. Vyběhané míče, skvělé zakončení, zklamání po chybě, smutné oči, veselé oči a na konci u jednoho radost u druhého smutek, boží zápas, boží emoce, jednoduše paráda. Poslední zápas se Vítek zkoncentroval a 7. místo na první turnaj ve starší kategorii je hodně slušné.
Celkem jsi Vítku odehrál za víkend 9 zápasů. 5 jsi vyhrál, 4 prohrál. Odehrál jsi 32 setů z toho jsi 19 vyhrál a celkem jsi se porval o 515 bodů, a i tady máš kladnou bilanci 274 vítězných bodů oproti 241 prohraných. Dobrý turnaj.

GU13  Jana Pěkníková                  14. místo
Jana Pěkníková                vs      Barbora Valovičová                 0:3 (2:11, 2:11, 2:11)
Jana Pěkníková                vs      Isabelle Mackrill                      0:3 (4:11, 10:12, 4:11)
Jana Pěkníková                vs      Bye                                          3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
Jana Pěkníková                vs       Tereza Janiurková                   0:3 (2:11, 2:11, 2:11)

1.zápas s Barčou jakožto razantní hráčkou byl náročnější. Janča se snažila tlačit míček do zadní části kurtu, ale přes razanci Barči se nedalo dostat. Každý bodík dobrý.
2.zápas opět s oblíbenou Makrelou. Výhra se ani tentokrát bohužel nekonala, ale už se Janča přiblížila k výhře jednoho setu, což se počítá. Příště už třeba ten jeden urveme :-).
3.zápas volné kolo
V posledním zápase měla soupeřka pěkné podání a lépe ovládala hru v zadní části kurtu, kde se nám to nedařilo vybrat. Jak jsem řekla. Tohle je poslední turnaj před MČR a všichni hráči se snaží získat body, tak jsou zde těžší soupeři než obvykle. Janča má 1 trénink týdně a na to, že má jen jeden, tak hraje moc pěkně a na zápasech se snaží prodat to, co umí, jak nejlépe umí 🙂

GU13 Natálie Kniezková              11. místo

Natálie Kniezková            vs          Adéla Bendová                              0:3 (1:11, 4:11, 1:11)
Natálie Kniezková            vs          Magdaléna Kosíková                    3:0 (11:1, 11:4, 11:3)
Natálie Kniezková           vs          Barbora Stella Konečná                 0:3 (11:1, 11:4, 11:5)
Natálie Kniezková            vs         Sabina Duroňová                           3:scr (11:0, 11:0, 11:0)

1.zápas hned s nasazenou dvojkou turnaje byl zahřívací. Tam jsme moc šancí neměli, ale je důležité bojovat i s těžšími soupeři, abychom se jim přibližovali. každý bodík potěší.
2.zápas s hráčkou z FAJNE byl v zásadě taky zahřívací. Magda má oproti Natce mnohem více zkušeností, tak děkujeme za mírnější, přátelskou hru a do dalšího zápasu už zase naplno :-).
Ve třetím zápase jsme se hledaly, až jsme se našly. První set jsme jakšatkš vyřešily příjem podání, ve druhém návrat na téčko a ve třetím už se to dařilo i zkombinovat, ale je před námi mnoho práce 🙂
Poslední zápas byl pro Naty vítězný, protože soupeřka zapomněla, že ještě hraje a odešla domů.

GU13 Magda Kosíková 15. místo
Magda Kosíková              vs     Sára Vaněrková                    0:3 (1:11, 2:11, 0:11)
Magda Kosíková              vs     Natálie Kniezková                 0:3 (1:11, 4:11, 5:11)
Magda Kosíková              vs     Tereza Janiurková                 0:3 (0:11, 0:11, 0:11, :, 🙂

1.zápas, 1. squash turnaj v životě! zaměření turnaje jsme si nastavily a šlo o to si to prostě zkusit. Magda je docela ctižádostivá hráčka a na tréninku vnímá a maká. Kdybychom přidaly ještě nějaké trénink v týdnu, bylo to super :-).
2.zápas s kamarádkou z FAJNE byl moc příjemný. Naty Magdě některé míčky nahrávala, a tak si více zapinkaly. Magdě se povedlo už v druhém zápase vylepšit příjem z backhandu, hlídá si téčko. Je to poctivka :-).
Ve třetím zápase měla soupeřka velmi nepříjemné podání na BH. Leckterý závodní hráč by s tím měl problém. Na Fh jsme to mohly trefit, ale ještě nám chybí zkušenosti. Začala se zde projevovat u Magdy mírné zklamání, ale i naštvanost a takové emoce by se nám mohly hodit k chuti více makat na tréninku. Tak uvidíme :-).
Poslední zápas Magdi vyhrála s přehledem :-D. měla volný los :-).
Upřímně jsem měla za to, že si zahraje i vyrovnanější zápasy. Na začátku sezóny jezdili i hráčky, které se teprve učily podání, ale zřejmě od té doby na sobě velmi zapracovali.

G 17 Jana Brodová         . místo
Jana Brodová                    vs           scr:3 (:, :, :, :, 🙂

Janča skrečovala turnaj z důvodu zranění olejem….ano….čtete správně :-). Při své oblibené činnosti, kterou je vaření, pečení, smažení, Janči vyprskl do očí olej a má popáleniny 1. a 2. stupně. Ač bychom rádi viděli pirátku Janču, odpočinek je lepší volbou.