REPORT SQUASH – turnaj juniorů A, 17.4.2022 SC FAJNE

Velikonoční neděle v rámci squashové turnaje, přinesla spoustu zajímavých zápasů.
Oproti prvnímu hracímu dni se počasí téměř nezměnilo, takže ideální příležitost se zavřít před chladným počasím a pokusit se vyhrát co nejvíce squashových výměn.

A jak si turnaj naplánovali samotní hráči…???

Foto z turnaje ZDE
Rozhovory ZDE
Stream z kurtu 4 ZDE

V Kategorii G13 hrálo 5 dívek, přičemž chtěla každá jedna z nich urvat vítězství na svou stranu.
Hrálo se systémem jedné skupiny, ve kterém se setkaly všechny hráčky tváří v tvář. A musí se říct, že si opravdu nic nedarovaly zadarmo.
Skupinu ovládla Hana Klimšová z Teplic, která neztratila ani set.
Stříbro si odvezla do Brna Marie Zelenková, na třetím místě skončila Veronika Šálová a pomyslnou bramborovou medaili si do Opavy odvezla Karolína Wanke.

Chlapecká kategorie do 13 let byla trochu zajímavější, protože se zúčastnilo ji zúčastnilo hned 13 odhodlaných borců.
Nejlépe si vedl Adam Burget, který do finále prošel bez větších obtíží a ve finále to zvládl bez ztráty setu proti Domčovi Novákovi.
Bronz si odvezl jeho brácha Kuba Novák a čtvrté místo obsadil nejlepší skládač turnajových vlaštovek Max Pelikán!

V kategorii G17 bojovalo o stupně vítězů 8 dívek.
Všechny se rvaly, seč jim síly stačily, takže si určitě zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony.
Nejlépe si vedly Klárka Nováková a Anička Zelenková.
Na konci finále byla šťastnější Klárka, která si s Aničkou poradila ve velicem vypjatém zápase 3:1 na sety.
Boj o 3. místo zvládla dotáhnout Denča Otáhalová, která si po včerejším zlatu, alespoň takto spravila náladu.