Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

FAJNÁ Pohádka 4.díl: nejkrásnější trenýrci našich zvířátek

Jak se naše království zvětšovalo a přicházelo čím dál více zvířátek, bylo třeba dalších lovců a stavitelů.

V širokém a dalekém okolí byli 2 mladí samci, kteří aspirovali na tyto místa.
Jedním byl krásný opičák Maro, který přicházel do království znám především svým pěveckým uměním a dokonce měl i vlastní kapelu.
Všechny tygřice z okolí se seběhly a začaly rokovat o tom, jaký je to krasavec. O stavění chýší se začal zabývat teprve nedávno, ale byl to obrovský srdcař a jeho charisma bylo pověstné mezi všemi džunglemi.
Velmi brzy si osvojil stavební návyky a ještě rychleji se do něj zbláznily všechny zvířátka v království a chtěly stavět jen s ním, protože s ním byla obrovská sranda. Maminky, které vodily své zvířátka na tréninky stavění, se zalíbením Marka sledovaly a dokonce mu psaly laškovné vzkazy do kamene…samozřejmě tajně, aby o nich Marek nevěděl. No prostě na něm mohli oči nechat.

Dalším a přiznejme o trošku mladším samečkem byl brácha a opičák Seboš, zvaný Justin Bieber…..ale nemá to rád ;-).
Seboš stejně jako Klára se učil správném lovu už dlouhé roky s Dobrošem a Míšou. Měl hustou blonďatou srst, kterou by mu kde kdo mohl závidět. Nebylo obvyklé, že by se slečny zvířátka, se učily jak lovit, ale pro Seboše se lovení chtěla učit každá a hlavně u něj. Je to nejvlasatější lovec s tím správným množství laku na hřívu z našeho království a zvěsti o něm se šířily tak rychle, až měl plno mladých nadějných lovkyň, které po něm šílely.

Krásných a mladých zvířátek začalo být v našem království obrovská hromada a tak bylo třeba najít i starší a zkušené kousky do party, aby nebyl Dobroš sám, který  pomalu přicházel o srst, a nebylo mu to tak líto.

Dalšími hrdými a ambiciózními jsou Karlíček a Pavlíček.

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739