Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

FAJNA Pohádka 5.díl: Povolání zkušených divočáků do stáda

Naše království bylo pověstné mladými a silnými zvířátky, nadšené pro všechny špatnosti a sálající energií. Ovšem bylo zapotřebí získat i zkušené divočáky, které jen tak něco nepoloží a jejich životní moudro může být prospěšné pro všechny.
Prvního divočáka, kterého FAJNE království povolalo, byl Pavel.
Jeho fyzické schopnosti předčily kdejakého mladého tygra, avšak trpěl mírným lelkem pro týmovou atmosféru a tak se stalo, že Kláře a Lence naskákaly první šediny.
Časem však i jeho tvrďácké srdce divočáka samotáře změklo a pochopil, že ve stádu je síla. Nyní o něm mladí stavitelé pějí chvály a nedají na jeho stavitelské zkušenosti dopustit. Především je jim velkým vzorem ve své aktivnosti, protože jim v rychlosti stavby a kvality doupat s úsměvem na rtech dává pěkně zabrat.

Další zkušený divočák přišel z daleka. Kája byl znám svými loveckými schopnosti. Lebky zvířat, které ulovil má vystavené ve své chýši a chodí je kde kdo obdivovat.
Po příchodu do našeho království všechny v něm upovídal svými dlouhými historkami o životě, které ovšem byly bohaté na zkušenosti a tím byly tak zajímavé. Jistě se u nás naučil jemnějším způsobům vůči mladým lovcům, než byl zvyklý, ale přísnost a správná důslednost mu zůstal a díky tomu, dostal pod své kly nejlepší mladé i starší lovce z celé džungle.
Brzy jeho lovci začali dosahovat nevídaných úspěchů a otevřel tak v našem království úroveň lovení do dalšího stupně.

Naštěstí je ještě mnoho další práce v našem království, ale díky skvělému stádu posouváme hranice stále dál.

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj