Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

FAJNA Pohádka 5.díl: Povolání zkušených divočáků do stáda

Naše království bylo pověstné mladými a silnými zvířátky, nadšené pro všechny špatnosti a sálající energií. Ovšem bylo zapotřebí získat i zkušené divočáky, které jen tak něco nepoloží a jejich životní moudro může být prospěšné pro všechny.
Prvního divočáka, kterého FAJNE království povolalo, byl Pavel.
Jeho fyzické schopnosti předčily kdejakého mladého tygra, avšak trpěl mírným lelkem pro týmovou atmosféru a tak se stalo, že Kláře a Lence naskákaly první šediny.
Časem však i jeho tvrďácké srdce divočáka samotáře změklo a pochopil, že ve stádu je síla. Nyní o něm mladí stavitelé pějí chvály a nedají na jeho stavitelské zkušenosti dopustit. Především je jim velkým vzorem ve své aktivnosti, protože jim v rychlosti stavby a kvality doupat s úsměvem na rtech dává pěkně zabrat.

Další zkušený divočák přišel z daleka. Kája byl znám svými loveckými schopnosti. Lebky zvířat, které ulovil má vystavené ve své chýši a chodí je kde kdo obdivovat.
Po příchodu do našeho království všechny v něm upovídal svými dlouhými historkami o životě, které ovšem byly bohaté na zkušenosti a tím byly tak zajímavé. Jistě se u nás naučil jemnějším způsobům vůči mladým lovcům, než byl zvyklý, ale přísnost a správná důslednost mu zůstal a díky tomu, dostal pod své kly nejlepší mladé i starší lovce z celé džungle.
Brzy jeho lovci začali dosahovat nevídaných úspěchů a otevřel tak v našem království úroveň lovení do dalšího stupně.

Naštěstí je ještě mnoho další práce v našem království, ale díky skvělému stádu posouváme hranice stále dál.

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739