Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

FAJNA Pohádka poslední díl: Tři čuníci do FAJNE jdou

Nachystejte kapesníčky na utření slziček, pohádka se nám blíží ke konci…

Přes léto naše království sice trochu odpočívalo, aby nabralo síly na novou sezónu, avšak objevili se zde některé pilné…..zvířátka…., které zapracovaly na svých bojových trenérských dovednostech a od září pojedou na plné obrátky. Jsou to naši milovaní 3 čuníci.

Čuník Kača je velmi nadějná a nadšená jak lovkyně s vysokými cíly na Mistrovství republiky v juniorském i ženském lovení. Přišla do našeho království docela nedávno, ale svým obrovským citem, přesností a empatií pro lovení, dosáhla, v krátkém časovém úseku ulovení mnoha srdcí.

Čuník Honza loví ve FAJNE již delší dobu. Na svůj věk je nesmírně soběstačným, inteligentním a vnímavým lovcem.  Předčí tak i mnohé starší lovce a to je opravdu co říct. Čuník Honza je opravdu velkou oporou pro FAJNE, nebojí se žádné práce a dělá pro celé království, co mu na hradbách vidí :).

Posledním čuníkem do party je Barča. Je to výborná a zkušená lovkyně. Loví u nás od už malého selátka a tím pádem přesně chápe fungování a filosofii našeho království. Pokládání pastí, strategie jak nejlépe ulovit zvěř a získat tak potravu pro celé království na dlouhou a náročnou zimu, ale také vnímat potřeby každého zvířátka, o které se s láskou stará.

Naše království je prozatím kompletní, ale další lovci a stavitelé jsou už ve výcviku.

Děkujeme našim skvělým a nenahraditelným zakladatelům, lvici Míši a králi všech lvů Dobrošovi, že se o nás s takovou láskou starají a my jim můžeme vše opětovat, jak nejlépe umíme.

Tak……a naší pohádky je konec.
V září se zase uvidíme a pustíme do nové sezóny.

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739