Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

FAJNÁ Pohádka 1. díl: O králi lvů, Dobrošovi

Bylo nebylo, jednoho dne přišel na svět malé lvíče Dobrošek.
Rostl jako zvody, svaly i hříva sílily.
Všichni ve vesnici, kde lvíček vyrůstal, věděli, že z něj jednoho dne bude velké a silné zvíře s obrovskou inteligencí a mocí. Kouzelné veverky mu už u postýlky předpověděly činy velké.

Jak předpověděly, tak se taky stalo. Král Dobroš měl tehdy sny o velkém království plném šťastných a spokojených zvířat, kde by nikdo nestrádal, všichni měli dostatek potravy a vody v jezeře. Začal tedy spřádat plány jak takové funkční a šťastné království vybudovat.
Cítil svou obrovskou sílu, ale také věděl, že sám takový ráj na světě nezvládne vytvořit. Naštěstí jednoho dne u jezírka zahlédl nádhernou lvici Míšu. Už na první pohled bylo jasné, že má nápadníků víc než dost a nebude snadné ji okouzlit. Král Dobroš ovšem nebyl jako ostatní lvi v okolí. Míša cítila jeho jedinečnost již z opačné strany jezera. Dobroš se odvážil přistoupit blíže, ale Míša si ho zase tak moc nevšímala.
Trvalo dlouhé měsíce, než získal Dobroš srdce krásné lvice Míši, je to silná a samostatná lvice. Ovšem silné lví srdce a řekněme si upřímně…i odhodlání a neústupnost Dobroše…zapůsobili na Míšu tak mocně, že se do něj celým srdcem zamilovala, a tak začali své království společně budovat.

Do cesty jim vkročilo mnoho překážek. Při každém překonání těžkých zkoušek se oba stávali silnějšími a silnějšími. A tak se král Dobroslav a královna Míša rozhodli, že své dílo dokonají. Jednoho dne se tak v Ostravské džungli zrodilo zelené království.

No jo, ale kde sehnat ty správné kamarády do svého království, aby vše klapalo, jak si oba představovali?

pokračování příště……..

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739