Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

REPORT SQUASH – JUNIOR D-tour 10.11.2018

Foto z turnaje ZDE

Video z turnaje ZDE

Finálový rozhovor ZDE

Výsledky squash turnaj

Sešli jsme se zde, opět v nové sezoně, abychom si zahráli náš nejoblíbenější, a dlouho očekávaný turnaj. 22 hráčů, ti nejlepší z nejlepších, si dnes při sobotě nastavili budík na 14hod, aby se stihli dostavit, vyhrát, užít srandu a nejlépe už nikdy neodejít.

1.kolo

Jelikož se dneska přišlo ukázat spoustu hráčů, kteří teprve squash poznávají, bylo první kolo zahřívací. Zajímavý zápas proběhl mezi naším smíškem Hynkem Rakem a starochem Kubou Slavíčkem, Hyňajzovi se sice do zápasu moc nechtělo, ale nakonec z toho bylo spoustu zajímavých a hlavně dlouhých výměn.

2.kolo

Zápas na krev mezi Eliášem Bencúrem a Adamem Škrobánkem, aneb jedna bomba za druhou, nakonec dopadl vítězstvím pro Eliho 2:0. I když jim trenérka říkala, ať z toho udělají trochu show. Pozn. Trenéra: Radit se nevyplácí J.

Naše spolu trénující hráčky Adél Firdová a Martina Sedlačíková si v druhém kole změřily síly. Nakonec štěstí pomohlo Ádi a zvítězila 11:7, 11:10.

3.kolo

Rivalské soupeření mezi Nikol Kubíčkovou a Maruškou Kňazovčíkovou dopadlo tak že, i přes dlouhé výměny nakonec zvítězila Nikol. Maruška se v průběhu nevzdávala a urvala Nikol jeden bod.

4.kolo

BENjamínka Kája Sikorová si velmi polepšila a skoro s přehledem porazila Tomáše Neničku. Tomáš jí to samozřejmě nedal zadarmo a vzal jí hned dva body. Konečný výsledek 11:10 a 11:8 pro Káju.

5.kolo

V dalším kole se spolu setkali zajímavý stříleči. Kryštof Kratochvíl a Daniel Skalík, oba se velice snažili a hráli přesvědčivé lajny pěkně do zadní části kurtu. Nakonec výherní míčky padaly spíše pro Kryštofa a tak si odnesl výhru tohoto zápasu 11:4, 11:4.

6.kolo

Vojta Mohelník a Matyáš Hrubý, žádní nováčci. Ačkoliv se zdálo, že Maty dá do tohoto zápasu tělo i duši, ani jednomu se už příliš nechtělo. Maty, ale i přes silovou vyčerpanost získal od Vojty jeden bod.

7.kolo

Poslední kolo se vedlo v zajímavém duchu. Většina hráčů si myslela, že kolo 6. už bude poslední, trenérky je ale nechtěly zklamat, a tak přidaly jedno extra kolo.

V posledním zápasu se o místa na bedně poprali Kuba Slavíček a Karel Wanke ml., který i přes své badmintonové zkušenosti nepřehrál našeho starocha a Kuba si tak zajistil první místo v dnešním turnaji.

 

Squashi zdar

Kateřina Pavlusová
Barča Brodová
Terka Martinková
Karel Wanke

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739