Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

REPORT SQUASH – JUNIOR D-TOUR

V sobotu odstartovalo třetí kolo juniorkého Déčka!

Berger Cedric zvítězil ve třetím kole seriálu D-TOUR junior 2017/2018

Turnaje se zúčastnilo sedm hráčů a hráček sportovní akademie.
Díky nižšímu počtu zúčastněných hráčů, kteří vyměnili jarní dopoledne za pořádnou dávku squashe, se hrálo v tabulce, čili každý s každým, ale musíme říct, že to stálo za to!

Kristýna Puszterová, 7.místo
(Snad jsem napsal správně příjmení, nerad bych byl zase probodán vražednými pohledy). Kristy se úžasným nadšením pustila do turnaje. Neviděl jsem ji ani na chvíli bez úsměvu na tváři. Bohužel úsměv, tolik nezapůsobil tak jak by chtěla na ostatní soupeře a Kristy se umístila na sedmém místě.

Lucie Kozelková, 6.místo
Lucku stejně jako Kristy nic nerozhodilo, úsměv na tváři byl pořád a tak to má být! Můžu říct, že se Lucka zlepšila, což šlo krásně vidět na velmi napínavém zápasu s Peťou Novákem. Myslím, že se velmi ponaučila ze sobotních chyb a o to více bude na trénincích makat.

Petr Novák, 5.místo
Peťa je úplným squashovým nováčkem, ale strach z boje na prvním turnaji neměl.
Dvě hráčky tě velmi potrápily, ale razancí a fyzičkou jsi holky udolal. S ostatními už se bojovalo hůře, protože to byli staří mazáci s lepší technikou. Rozhodně máš na čem pracovat, ale s tvým nadšením pro squash to půjde rychle.

Valerie Hradilová, 4. místo
No jo věčně stresující srdcařka Vali. Jsem opravdu rád, že se tam dneska nerozbrečela a to i po opravdu velmi náročném zápasu s Kryštofem.
Na tvoje poměry jsi byla krásně v klidu, hrála jsi to, co jsi uměla, skoro bez zbytečných chyb. Trošičku zamakáš, před zápasem si zamedituješ a máš ho!
Tvrdá práce, kterou odvádíš, šla vidět.

Kryštof Kratochvíl, 3.místo
S Kryštofem jsem se potkal den před turnajem a první otázka, kterou mi položil byla, kdo je přihlášený a hned si počítal kolikátý by mohl skončit. Šlo vidět, že squash začal brát vážně a tomu svědčí i extra tréninky s Klárou, které se hezky promítly na kurtu. Už od začátku se bál zápasu se svojí spřízněnou duší Evou, příště vypusť emoce a máš ji. Kryštof se poprvé za celou svou squashovou kariéru umístil na bedně a to na třetím místě.

Eva Machytková, 2.místo
Eva hrála od začátku krásně. Šla pěkně vidět její soustředěnost a samozřejmě i praxe na kurtu. Podala si všechny až na vítězného Céďu, kterému, ale svým úsměvem a snahou urvala krásný set.

Cedric Berger, 1.místo
Cedricova hrozba byla, že bude hrát někdo ze závoďáku. Když mu bylo oznámeno, že ne, měli jste vidět jeho spokojený pohled.
Měl krásně kontrolovatelné zápasy, kde akorát jak sám řekl, neodolal Evě, ale hned po tom co ztratil set zavřel jedno oko a nakonec vyhrál.
Cedric se stal celkovým vítězem třetího kola juniorského déčka.

Foto

Rozhovor s finalisty

Výsledky Junior D-TOUR

Díky za hru a těším se na příště
Honza Netolička

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739