Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

REPORT SQUASH – Turnaj juniorů B, Praha 12.6.-13.6. 2021

Turnaj juniorů B zanechal po 8 měsících hodně emocí a u dvou holek řekla bych úplně protichůdné. Každá měla na začátku jiná očekávání a některé byly překonány a některé nenaplněny. Věřím však, že obě dvě namotivuje tím správný směrem a další turnaj bude o hodně lepší, minimálně budou méně nervózní z prvního turnaje po tak dlouhé době, protože to už budou mít za sebou a budou tak mít drobnou výhodu nad soupeřkami, které mají první turnaj teprve před sebou. Jste skvělé, že jste do Prahy jely a ještě k tomu samy :-).

 

Celkové výsledky:

G 17    Klára Nováková           2. místo
G 17    Tereza Tichá                 4. místo


G 17 Klára Nováková       2. místo
Klára Nováková          vs    Tereza Tichá               3:0       (11:7, 11:6, 11:9)
Klára Nováková          vs    Eva Klimešová           1:3       (11:3, 8:11, 3:11, 4:11)

První zápas jsem vyhrála, ale soupeřka mi dala dost zabrat, jelikož má dost zabijácký volej. Taky doběhla každý míček, ale naštěstí jsem s trochou štěstí zápas zvládla vyhrát.
Ve druhé zápase byl první set v klidu bez nervů a s energií. Ve druhém setu už energie naprosto došla a já byla ráda, že se zvládnu nadechnout. Soupeřka na tom s fyzičkou byla lépe a tak mě uběhala. Chce to ještě spoustu práce.

G 17 Tereza Tichá      4. místo
Tereza Tichá               vs    Eliška Hostáková         3:0       (8:11, 11:0, 11:2, 11:3)
Tereza Tichá               vs    Klára Nováková           0:3       (7:11, 6:11, 9:11)
Tereza Tichá               vs    Barbora Komárková    0:3       (5:11, 7:11, 5:11)

Začátek prvního zápasu byl dost marný. Nebyla jsem rozehřátá a technika zůstala ještě ve vlaku. Druhý set už jsem se cítila o dost lépe a zůstalo mi to už do konce zápasu, ale na dropy jsem si v tomto zápase vůbec netroufala.
Druhý zápas heně katastrofa. Voleje nic, dropy nic, lajny nic. Všechno to lítalo na střed. Ta pauza to dává na sobě znát.
Poslední zápas se mi líbil. Čekala jsem to mnohem horší a byla jsem zbytečně až moc nervózní. Dropy nešly bohužel ani v tomto zápase. Spousta zbytečných chyb, ale jsem si zaběhala a mám ze zápasu dobrý pocit. Jo a dostala jsem přezdívku Tryskomyš :-D. Musím se alespoň něčím pochlubit :-D.

Děkujeme bando a squashi zdar.

Klára Mihulová

 

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739