Squashová a badmintonová akademie

Nevíte jak sportovně zabavit své děti?

Chci vědět více

REPORT SQUASH – Vánoční turnaj akademie 19.12.2019

Video sestřih ZDE
Rozhovor s vítězi turnaje ZDE
Video sestřih zápasu Viktor Byrtus vs Jakub Gogol ZDE
Foto z turnaje ZDE

  1. kolo 

Viktor Byrtus     vs           Jana Lubojacká 2:0          (11:9, 11:6)

Zápas „ Krásky“ a „Zvířete“! Janča s šarmem sobě vlastním nedala žádný míč Vikimu zadarmo. „Zvíře“ se už dlouho takhle nezapotilo. Že by se potil, protože měl krásku na kurtě? Nakonec přeci jen zvítězil Vikoušek, ale určitě ne proto, že by byl lepší, jako mnohokrát jindy, měl pouze trošičku více štěstí. Jani jsi skvělá bojovnice!

 

  1. kolo
    Jakub Solnický vs Aneta Chlebounová       2:0          (11:6, 11:7)

Anet s „úsměvem“, který umí jen ONA, nastoupila na Kubu ve vražedném tempu. Hrála s ním poprvé, netušila, že tempo, je to nejvíc, co Kuba miluje! Dlouhé výměny nebraly konce. Anet dřela, dřela a dřela, až vydřela ve druhém setu sedm bodů, které ji přinesly kýžený bodík, do celkové tabulky. Škoda prvního setu, kde se její body zastavily na čísle šest. Přesto, že prohrála, určitě si zápas užila, měla krásnou červenou barvu obličeje, což je důkaz velkého obětování!

 

  1. kolo
    Viktor Byrtus vs Jakub Gogol       2:0          (11:5, 11:10)

Jeden z vrcholů hracího dne, kdy už ve třetím kole na sebe narazili jedni z favoritů turnaje. Oba si dali záležet nad pestrostí svých úderů. Krásná výměna střídala další, šotík střídal další šotík, navíc oba nešetřili úsměvy, což bylo pro fandící obecenstvo velice milé. První set si Viki bodově pohlídal, ve druhém se hošani tahali celkem pravidelně až do stavu 10:10, nikdo nechtěl set prohrát. Jak už to tak bývá, méně zkušený hráč, kterým byl v tomto zápase Kuba, sorry fešáku, poslední míček nezvládl a Viki i druhý set získal pro sebe a jeho ksichtík se mohl rozesmál od ucha k uchu.

 

  1. kolo
    Karolína Sikorová vs Josef Fanc          1:1          (10:11, 11:7)

Krásný, napínavý zápas plný dlouhých a vyčerpávajících výměn dopadl nerozhodně. Kdyby se hrálo na součet míčů, tak by Kája měla malinko navrch, ale na „kdyby“, se nehraje. V prvním nervy drásajícím setu zvítězil Pepíno nejtěsněji, jak jen to šlo 11:10. Druhý set chtěla Kája vyhrát za každou cenu, makala jako šroubek. Set vyhrála, ale Pepanovi se podařilo získat sedm bodů, které stačily k celkové spravedlivé dělbě bodů. Solňa okomentoval zápas slovy: takové krásné dlouhé lajny po zdi a ke sklu si budu dlóóóóóóuho pamatovat, chtěl bych taky takové hrát!

 

Děkujeme bando a krásné Vánoce 🙂

Celý tým trenérů FAJNE

FAJNE
FAJNE
Ostrava
Ostrava
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský kraj

Kreativní vouchery OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. reg. c. 038000219
Kreativní vouchery OSTRAVA BADMINTON KLUB z.s. reg c. 0380000739